Категорії
Різне

Про Bugatti Veyron

Bugatti Veyron – гіперкар компанії Bugatti (входить до концерну Volkswagen), найшвидший до 2013 року серійний автомобіль. У логотипі Bugatti Veyron присутні ініціали Етторе Бугатті – засновника компанії. Абсолютно все в Bugatti збирається в ручну.

При тестуванні першого Bugatti Veyron при швидкості понад 300 км/год з вихлопної труби виривалося полум’я довжиною до 2 метрів. Хотіли залишити цю особливість, але це незаконно, і тоді було розроблено унікальну систему охолодження.

Для комфортної їзди по місту і на трасі Bugatti має подвійний V образний 8-циліндровий двигун (разом 16-тициліндровий), зроблений з титану, складається більше ніж з 3500 частин.

Про Bugatti Veyron

Справжня потужність двигуна за різними оцінками становить від 1020-1040 к.с. (VW) до 1006-1026 к.с. (SAE). Але, щоб уникнути непорозумінь, Bugatti Automobiles SAS оголосило про потужність двигуна рівній 1001 к.с.

Про Bugatti Veyron

Об’єм бензобака 100 літрів. Витрати палива в місті – 37,2 л / 100 км, на трасі – 14,9 л/100 км, змішаний проїзд – 23,1 л/ 100 л. Швидкість до 300 км за годину гіперкар набирає всього за 17 секунд.

Про Bugatti Veyron

Перемикання передач завдяки трансмісії з подвійним зчепленням здійснюється без спаду потужності, всього за 150 мс. Зі швидкості 407 км за годину до повної зупинки Bugatti потрібно всього 10 секунд.

Про Bugatti Veyron

Гальма для Bugatti розробляє компанія, яка робить гальма для аеробусів. Гальмівні диски у Bugatti із високотехнологічного сплаву вуглекерамічного титану.

Про Bugatti Veyron

У Bugatti дві гальмівні системи: одна механічна на колесах, друга аеродинамічна – антикрило.

Власне антикрило Bugatti автоматично управляється датчиком швидкості. Його розробляли спільно з аерокосмічними конструкторами.

Про Bugatti Veyron

Для Bugatti розробили нові шини, адже ніхто не випускав шини, здатні працювати при швидкості понад 400 км/год. Ширина задніх коліс 37 см.

Залишити відповідь