Про ідеальну формулу різдвяної страви

Про ідеальну формулу різдвяної страви
Британська кухня

Британські дієтологи на замовлення великої торговельної мережі розробили ідеальну формулу різдвяної страви. При цьому ставилася мета, щоб приготування не вимагало особливої кулінарної майстерності, а всі страви були б цілком доступні і недорогі. В меню намагалися включити якомога більше інгредієнтів з різними смаковими характеристиками.

Розроблена порція різдвяної страви на одну персону виглядає так:
– 150 г смаженої білої індички,
– 110 г пасти каштана,
– 100 г підливи соку жаркого,
– 15 г журавлинного соусу,
– одна свиняча сарделька чіполата,
– 80 г смаженої картоплі,
– 155 г вареної брюссельської капусти,
– 160 г вареної моркви,
– 150 г червоної капусти.

Авторитетний фахівець з психології харчування доктор Девід Льюїс і дієтолог доктор Маргарет Ювера-Лейтч, котрі творили цей обід, відзначають, що він поєднує в собі унікальну суміш протеїнів, амінокислот, вуглеводів, вітамінів і мінералів. Все це разом створює ідеальне традиційне різдвяне блюдо.

Після нього можна подати на святковий стіл шматочок різдвяного пудингу, пиріг з м’ясним фаршем і свіжі мандарини. Від такої їжі вам не загрожує переїдання і тяжкість в шлунку, зате гарантоване задоволення від обіду. Всі складові страви підібрані так, щоб доповнювати один одного, і, подібно до різних інструментів в оркестрі, створювати багатство відчуттів. Може, варто спробувати?

Залишити коментар