Про окуляри з функцією розпізнавання обличчя

З початку 2018 року китайським поліцейським міста Чженчжоу видали «розумні» окуляри GLXSS, оснащені технологією розпізнавання обличчя. Окуляри можуть робити фотографії, записувати відео в HD-якості, а також відображати інформацію на лінзах завдяки технології доповненої реальності. Цей функціональний пристрій вже допоміг затримати майже 40 злочинців, 7 з яких – підозрювані в скоєнні злочинів.

Вартість GLXSS становить 635 доларів, але для особистого користування дані окуляри поки що продавати не можна.

Хоча Google не вдалося продати Google Glasses як персональний пристрій, компанія знайшла окрему нішу для цього пристрою через Glass Partners. У 2017 році Google Glass відродився як Google Glass Enterprise Edition. Команди з Google, Lenovo, Microsoft і China Aeronautics Consortium об’єдналися в нову компанію під назвою LLVision.

Так само, як і Google Glass Enterprise Edition, LLVision також орієнтується на підприємства з GLXSS. Потім його було перенесено на платформу краудсорсингу JD, завдяки чому успіх досяг 4254%. Тепер ті ж самі смарт-окуляри LLVision GLXSS використовуються китайською поліцією.

Тепер співробітники поліції, що носять такі смарт-окуляри, помічені на високошвидкісному залізничному вокзалі Чженчжоу під час перевірки справжності проїзних документів пасажирів.

Дані з смарт-окулярів GLXSS передаються на смартфон-подібний пристрій, що працює на Android, де відбувається фактична обробка інформації, ідентифікування та узгодження з урядовими записами для автентифікації. Усі співробітники поліції на високошвидкісному залізничному вокзалі Чженчжоу, щоб зробити процес перевірки більш безпечним і швидким, тепер використовують ці смарт-окуляри. На сьогодні на цьому залізничному вокзалі поліція упіймала вже 7 біженців та 26 пасажирів з фальшивими посвідченнями особи.

Про окуляри з функцією розпізнавання обличчя
Смарт-окуляри GLXSS

Крім поліції, смарт-окуляри GLXSS для підвищення продуктивності також використовуються в логістиці, органами безпеки та медичної сфери.

Говорячи про апаратне забезпечення, LLVision GLXSS працює на чотирьохядерному процесорі Cortex-A7, що поставляється в поєднанні з 1 Гб оперативної пам’яті і 16 Гб вбудованої пам’яті. Пристрій оснащений мікро-проекційним дисплеєм з розширенням 640 × 480, 8-мегапіксельною камерою SONY, яка може записувати відео у розширенні 1080 px. Хоча апаратне частина залишається без змін, LLVision буде продовжувати розробляти програмне забезпечення та програми відповідно до потреб підприємства.

Пристрій підтримує розпізнавання голосу та керування жестами. З усіма цими функціями GLXSS важить всього 55 грамів. Є також 0,25-дюймовий видошукач з роздільною здатністю VGA.

Хоча окуляри Google дають 25-дюймовий вид на 2,5 метри, LLVision GLXSS пропонує 35-дюймовий вид на ту ж 2,5-метрову відстань. Існує також порт MicroUSB 2.0 для зарядки та передачі даних.

На фронті підключення – Wi-Fi 802.11 b/ g/ n і 2.4 ГГц WiFi BlueTooth BT4.0. Пристрій GLXSS підтримується літій-полімерним акумулятором 650mAh (час очікування 150 годин безперервного запису або 1080 P HD відеогодин).

Параметри – G-датчик, датчик світла, гіроскоп, мікро USB зарядки, передачі даних, навушників.

В комплекті – окуляри хостів, кабель для передачі даних, зарядний пристрій, гарантійний талон, куртка завантаження, специфікації.

Залишити відповідь