Категорії
Міста, країни, люди

Про систему ProPILOT

Система ProPILOT автоматично контролює прискорення, гальма і керування транспортного засобу, щоб скерувати автомобіль на місце паркування.

Об’єднуючи передову технологію обробки зображень з використанням чотирьох камер високої роздільної здатності та інформації з 12 ультразвукових датчиків навколо автомобіля, ProPILOT Park безпечно і точно направляє автомобіль у потрібний простір.

Всі кермові, гальмівні та дросельні входи для різних маневрів паркування автоматизовані. Система може автоматично визначити місце для паркування навколо автомобіля. Водієві вже не потрібно встановлювати цільове положення для паркування.

Ця технологія, вимагаючи лише трьох простих кроків для активації, звільняє водіїв від однієї з найбільш трудомістких, а інколи і найскладніших завдань під час водіння.

Керуючи управлянням керма, прискорювачем, гальмами, перемиканням передач і зупиночним гальмом, всього за три кроки ProPILOT Park автоматично паркує автомобіль:

1. У безпосередній близькості від бажаного місця для паркування натисніть кнопку «ProPILOT Park» один раз, потім повільно підійдіть і зупиніть автомобіль перед бажаним місцем для паркування.

2. Автомобіль автоматично визначить місце для паркування та повідомить водія, що система активна з піктограмою «P» на навігаційному дисплеї.

Переконайтеся, що система розпізнала потрібне місце для паркування, натиснувши кнопку «Запуск парку» на навігаційному моніторі.

3. Утримуйте кнопку «ProPILOT Park» до завершення процесу паркування. Якщо кнопка відпущена, або якщо водій натискає на гальмування або регулює кермо, система вимкнеться.

Коли процес паркування завершиться, система переводить трансмісію в положення «P» і активує електронне зупиночне гальмо.

Сумісність для передньої і задньої парковки, а також паралельна парковка – система автоматично повертає кермове колесо під час руху назад, щоб завершити маневр паркування в місце для паркування.

Але все одно датчики та елементи керування мають свої обмеження, тому водій повинен завжди стежити за навколишнім районом і застосувати гальма, якщо це необхідно для забезпечення благополуччя автомобіля та його пасажирів.

Система запрограмована таким чином, щоб зупинити маневр паркування, якщо виявлено будь-яку небезпеку, але це все одно не виключає зіткнення.

ProPILOT Park використовує чотири камери високого дозволу, здатні обробляти зображення в реальному часі, і 12 датчиків сонара, розміщених навколо транспортного засобу для оцінки оточення транспортного засобу.

Після обробки зібраної інформації система може безпечно паркувати транспортний засіб, керуючи прискорювачем, гальмами, кермовим управлінням і трансмісією.

Залишити відповідь