Про винахід Free Electric

Про винахід Free Electric
Прилад Free Electric

Free Electric – це пристрій-велотренажер для видобутку електрики.

Кожен день ми дізнаємося про нові корисні винаходи, що покращують і полегшують наше життя. Деякі з них спрямовані на розумне споживання і економію ресурсів, такі як проект Free Electric.

Особливістю електрики є те, що вона не є первинною енергією, яка вільно присутня в природі в значних кількостях. ЇЇ необхідно виробляти. Виробництво електрики зазвичай відбувається за допомогою генераторів на промислових підприємствах, які називаються електростанціями. Але в деяких країнах світу і сьогодні доступ до електрики є обмеженим або взагалі відсутній. Тому індійський підприємець Манодж Бхаргава вирішив це змінити. Він представив громадськості свій винахід під назвою Free Electric, користь від якого полягає в тому, що він переробляє механічні обертальні рухи в електрику.

Free Electric – це пристрій-велотренажер. Суть винаходу проста – крутиш педалі і виробляєш електроенергію. Виробники стверджують, що одна година спортивних рухів на такому велотренажері може забезпечити будинок електрикою на цілу добу.

Пристрій Free Electric до банальності простий в збірці і обслуговуванні. Якщо щось зламається, з ремонтом впорається будь-який електрик або механік. Сам винахідник стверджує, що ремонтувати такий велосипед не складніше, ніж звичайний.

Ціна чудо-техніки, за словами підприємця, не перевищить сотню доларів. Уже в наступному році планується випуск десяти тисяч таких велотренажерів.

Сам Манодж Бхаргава – американський мільярдер з індійським корінням, який намагається зробити наш світ кращим. Індієць заснував рух Billions in Change, головна мета якого – створення кращого майбутнього за допомогою впровадження нових технологій для вирішення найгостріших проблем.

Про винахід Free Electric
Індійський підприємець-винахідник Манодж Бхаргава

Велотренажер Free Electric для вироблення електрики – один з винаходів цієї програми, яка допоможе людям отримати енергію безкоштовно і в корені змінить життя. В наших реаліях таке пристосування теж могло б стати в нагоді, враховуючи постійне підняття тарифів на електрику.

Однак ця ідея викликала багато критики на свою адресу. Деякі апелюють до того, що одним електрика дістається просто так, а іншим доводиться крутити педалі. Хоча навіть сама ідея Free Electric є приголомшливою і корисною. До всіх інших переваг, це ще й турбота про здоров’я і фігуру. Тільки уявіть, як зміниться тіло, якщо кожен день по годині крутити педалі на велотренажері.

Чи вважаєте ви винахід корисним? Своїми думками з цього приводу ви можете поділитися в коментарях.

Про винахід Free Electric
Простий метод отримання електрики для дому
Про винахід Free Electric
Прилад Free Electric в дії
Про винахід Free Electric
Підприємець Манодж Бхаргава тестує прилад
Про винахід Free Electric
Електрика для дому
Про винахід Free Electric
Електроенергія для домашньої лампочки
Про винахід Free Electric
Велосипедна електростанція в дії