Протистояння котів і охоронців (Японія)

В Японії два кота вже два роки намагаються зайти в музей, але їм заважає охоронець. За протистоянням стежать тисячі людей у Твіттері.

У префектурі Хіросіма знаходиться міський художній музей Ономіті (Японія), який прославився не завдяки своїм експонатами, а через незвичайні постійних відвідувачів – двох котів. Влітку 2016 року там проходила фотовиставка домашніх тварин, і в один з днів в музей спробував зайти чорний кіт.

Фотографії моменту, коли його виганяють охоронці, стали вірусними.

Котик вже майже увійшов до будівлі, але на секунду зупинився біля других дверей, де його і помітили співробітники музею. Довелося піти геть. З тих пір між музеєм і котом почалося протистояння: раз за разом він намагається потрапити в комплекс, і раз за разом його зупиняє охоронець. Згодом у тварини з’явився напарник – рудий кіт, який теж захотів потрапити в галерею.

Співробітники музею Ономіті розповіли Yahoo News, що вже майже два роки як мінімум два-три рази на тиждень одна з тварин намагається пройти через головний вхід.

Музей зробив двох котів своїми талісманами – їх назвали Кен Чан (чорний кіт) і Гоу Чан (рудий кіт). Невдалі спроби побувати в будівлі публікують в офіційному твіттері, за яким стежать десятки тисяч користувачів.

Одного разу чорний кіт все ж таки прослизнув повз охорону, але не передбачив, що в будівлі є ще й адміністратори.

З 2017 року в музеї можна купити сувеніри з Кеном і Гоу, а також відвідати тематичне кафе. Коментатори жартують, що коти не можуть навіть подивитися на те, що зробили в їх честь – їх же не пускають. У жовтні 2018 року співробітники галереї за допомогою свічок зізналися в любові до своїх невдалих відвідувачів.

І Ким, і Гоу – вуличні коти. Це звичайна ситуація для Ономіті, де в 2015 році для численних тварин японці представили спеціальну панораму Cat Street View. Обидва кота живуть неподалік від музею і не бояться відвідувачів, які шикуються в черги, щоб їх сфотографувати.

Спроби котів помітили на Reddit і описали протистояння вигаданим діалогом кота з охоронцем:

– Можна я зайду в музей?
– Ні.
– Добре. Але можна я зайду в музей?
– Ні, не можна.
– Погладиш мене?
– Так, звісно.
– А потім пропустиш в музей?
– Ні.

Кіт заглядає у вікно
Чотирилапий відвідувач
Чому не можна
У кота були плани
Сьогодні не пустили до музею
Сувеніри з котами
Свічки на честь котів
Протистояння котів і охоронців в Японії
Невдала спроба
Може цього разу…
Котик питає дозволу пройти до музею
Кота не пустили в музей
Відпочинок

Залишити відповідь Скасувати відповідь

Exit mobile version