Прозорий телевізор за 6100 євро

Прозорий телевізор за 6100 євро
Телевізор Mi TV LUX OLED Transparent Edition. В основі апаратної платформи пристрою лежить SoC MediaTek 9650 з 4-ядерним CPU ARM Cortex-A73 і GPU Mail-G52. Об'єм оперативної пам'яті - 3 ГБ, флеш-пам'яті - 32 ГБ. Підтримується технологія поліпшення звучання Dolby Atmos, є вбудований голосовий помічник XiaoAI 3.0.

Компанія Xiaomi презентувала перший в світі повністю прозорий телевізор Mi TV Lux OLED Transparent Edition, який вже випускає для масового споживача. B вимкненому стані його дисплей виглядає як звичайний шматок скла.

В Mi TV LUX OLED Transparent Edition використовується 55-дюймова прозора панель OLED з Full-HD розширенням 4K UHD і HDR і товщиною 5,7 мм, яка підтримує частоту оновлення зображення 120 Гц і компенсацію руху MEMC (система динамічної адаптації якості картинки на екрані), 10-розрядне подання даних забезпечує охоплення 93% колірного простору DCI-P3, глибина кольору 10 біт, час відгуку матриці становить 1 мс. Процесор MediaTek 9650 з 4-ядерним CPU ARM Cortex-A73 і GPU Mail-G52. Об’єм оперативної пам’яті – 3 ГБ, флеш-пам’яті – 32 ГБ.

Звук обробляється двома динаміками потужністю 8 Вт. Аудіосистема захована в обчислювальному блоці з підтримкою технології об’ємного звучання Dolby Atmos, Dolby Digital Plus і DTS-HD і функцією AI Master for Audio, яка визначає тип відтвореного контенту і автоматично застосовує відповідні настройки звучання. Є вбудований голосовий помічник XiaoAI 3.0.

Вся елементна база винесена в незнімну круглу основу, яка також виконує роль підставки. Апаратним базисом виступає виготовлена ​​на замовлення SoC MediaTek 9650 з II движком AI Master Smart Engine, який пропонує більше 20 алгоритмів оптимізації і спеціальний адаптивний режим для 5 основних сценаріїв використання.

Продаж прозорих телевізорів Xiaomi Mi TV LUX OLED Transparent Edition розпочався в Китаї 16 серпня за рекомендованою ціною близько $ 7200 або 6100 євро (це 198 661 гривня). Цілком очевидно, що за допомогою Mi TV LUX OLED Transparent Edition компанія Xiaomi хотіла просто привернути до себе максимум уваги, з чим новинка добре впоралася. Але навряд чи знайдеться багато покупців, які погодяться викласти настільки дивну суму за телевізор.

Залишити коментар