Пружні сідниці за 10 хвилин у день

Пружні сідниці за 10 хвилин у день
Поштовхи корпусу вгору

Пружні сідниці без натяку на целюліт – це аж ніяк не ілюзорна мрія, а цілком досяжна мета. Щоб досягти цієї мети, потрібно приділяти не більше 10 хвилин на день на прості вправи. До вашої уваги комплекс вправ, який допоможе отримати швидкий і вражаючий результат.

Щоденне тренування, яке займає не більше 10 хвилин на день, допоможе досягти приголомшливого результату.

Поштовхи корпусу вгору. Ляжте на спину, одну ногу зігніть, а іншу витягніть. Піднімайтеся, напружуючи сідничні м’язи і відштовхуючись зігнутою ногою. Зробіть 10-15 підйомів з кожною ногою.

Пружні сідниці за 10 хвилин у день
Махи в сторону

Махи в сторону. Станьте на коліна, випряміть ногу і з зусиллям змахніть нею вгору, якомога вище. Опускайте ногу по черзі по різні боки від ступні другої ноги. Виконай по 16-20 махів для кожної ноги.

Пружні сідниці за 10 хвилин у день
Поштовхи ногами вгору

Поштовхи ногами вгору. Станьте на коліна і штовхайте зігнуту в коліні ногу вгору. Виконайте по 20-30 поштовхів для кожної ноги.

Пружні сідниці за 10 хвилин у день
Діагональні присідання з виштовхуванням

Діагональні присідання з виштовхуванням. Заведіть одну ногу назад і в сторону і присядьте. Після акуратно перенесіть вагу тіла на іншу ногу і підніміть високо і в сторону на скільки зможете робочу ногу. Щоб витримати в цій вправі баланс, старайся весь час дивитися в одну і ту ж точку. Вправу виконайте по 10-15 підходів для кожної ноги.

Пружні сідниці за 10 хвилин у день
Подвійні присідання

Подвійні присідання. Носки і коліна ніг широко розведіть. Повільно присядьте так низько, як тільки можете, а потім в цій же точці підніміться на носки. Виконайте 15-20 таких присідань.

Leave a comment