Категорії
Міста, країни, люди

Прикольні стільчики

Цікаві, оригінальні, незвичайні, дивні дизайни стільців та крісел – пропонуємо дивитися і дивуватися. На першому фото – стильні, модні, сексуальні – крісла дизайнера Fabio Novembre, які так і називаються – Його (His) та Її (Her).

До речі, дуже подібні крісла стоять в одному з Львівських ресторанів в центрі міста. Фасад в ресторані скляний, що дозволяє пішоходам споглядати дуже цікаву і оригінальну картину.

Прикольні стільчики
Анатомічні стільчики

На цьому фото представлені кілька стільчиків, один з яких також має анатомічну форму і називається Boulom Lounge. Створив це диво в 1969 році дизайнер Олів’є Мург, який, кажуть, часто брав зі собою це крісло в подорожі. Внизу праворуч – крісло під назвою Perspective Chair (Перспективний стілець), зверху справа – Vasa Intenstina, створені відповідно дизайнерами Фарелом Вільямсом та Лізою Джонс у 2007 році.

Прикольні стільчики
Капустяний стілець

Дуже незвичайний дизайн має крісло Cabbage Chair (Капустяний стілець) від Nendo. Це крісло складається з паперу, особливим чином склеєного та порізаного. Цікаво, чи зручно на ньому сидіти?

Прикольні стільчики
Крісельця Восьминіг

Крісельця Octopus Chair (Восьминіг) і Buldang створені для любителів звіряток, в даному випадку восьминогів і змій. Якщо ви не страждаєте фобіями – ці твори мистецтва для вас. Друге крісло взагалі може набувати дуже різноманітних форм – як зручніше, так і складаємо.

Прикольні стільчики
Стілець Орхідея

Голова Orchid (Орхідея), твір дизайнера Крістіан Фліндт. Цікаво, чи зручно в ньому сидіти.

Прикольні стільчики
Дерев’яний стілець з азалії

Гілки азалії часто використовуються в якості різних конструкційних елементів в комплексі з іншими рослинами завдяки своїй твердості і фактурі. От тепер з’явилося крісло, яке сконструйоване з використанням лише азалії – Azelea дерев’яний стілець, створене студією Гліцинія. Дуже оригінально і цікаво.

Прикольні стільчики
Стілець з кілець

Ще кілька стільчиків у стилі «повернення до природи». Перший – Chair of the Rings (Стілець з кілець), другий – Aspen Chair (Осиковий стілець), третій – Spaghetti Wall Small (Маленька стіна спагеті). Всі три шедевра ідеально виглядали б де-небудь на дачі.

Прикольні стільчики
Конфліктний стілець

Ця табуретка розроблена ізраїльський дизайнером Aviad Gil. Сам стілець називається Conflict Chair (Конфліктний стілець), і несе заклик до всіх конфліктуючих знайти компроміс. Матеріал виробу – оливкове дерево, що також дуже і дуже символічно.

Прикольні стільчики
Nature крісло і М’ясне крісло

Чергова пара стільців-крісел, що зацікавлюють матеріалом, з якого зроблені. Перший стілець зроблений з цілісного шматка дерева і називається Nature v2.01, другий – з пластмаси і воску, і називається Meat Chair (М’ясне крісло). Що тільки не придумають ті дизайнери…

Прикольні стільчики
Лавка Метью Крокера

Як вважає дизайнер Matthew Kroeker, люди – як стільці, які все життя шукають ідеально відповідну собі пару. Для демонстрації цього явища він створив цю оригінальну лавку з філософським підтекстом.

Прикольні стільчики
Living Lounge Chair

Living Lounge Chair – це поєднання вельвету, замші та тополі. Це крісло стало переможцем конкурсу NICHE Awards, і дійсно приверне увагу в будь-якому інтер’єрі. Головне – не забути, де воно знаходиться, бо в напівтемряві його можна і не помітити.

Прикольні стільчики
Крісла Leaf Rocking Chair і Once A Door
Прикольні стільчики
Surf Chair Workstation

І наостанок ще три крісла – Leaf Rocking Chair, портативне і просте, Once A Door, створене з вторинно обробленого дерева, і Surf Chair Workstation для справжніх фанатів, що не уявляють свого життя без комп’ютера.

Залишити відповідь