Пристрій від інфаркту та інсульту

Пристрій від інфаркту та інсульту
Портативний пристрій Cardiomo

В галузі медицини у українських винахідників з’явився ще один винахід – портативний пристрій Cardiomo.

За словами розробників, прилад Cardiomo може попередити понад 40 серцевих захворювань. Співзасновник стартапу Cardiomo Роман Бєлкін стверджує, що тепер жодні відстані не є перешкодою для піклування про своїх близьких.

Cardiomo стежить за життєво важливими показниками здоров’я, контролює виконання фізичних вправ, рекомендує розпорядок дня, час і місце для прогулянок, нагадує про приймання ліків і одразу сигналізує родичам про будь-які зміни здоров’я.

Пристрій Cardiomo кріпиться на тіло під серцем людини за допомогою клейких електродів, після чого дані сенсора передаються до «хмарного» сервісу, де система аналізує інформацію та повідомляє родичів про будь-які зміни в здоров’ї. Також електронний Cardiomo надсилає рекомендації на мобільний додаток. В разі критичної ситуації рекомендує звернутися до лікаря.

Перші пробні партії Cardiomo вже розпродали. Замовили прилади інститут кардіології, «Охматдит», Олександрівська лікарня та інші. У розробників вже близько 700 замовлень з інших країн, зокрема для медуніверситетів і будинків пристарілих.