Категорії
Кухня країн світу Румунська кухня

Пиріжки із дріжджового тіста по-румунськи

Пиріжки із дріжджового тіста по-румунськи готують за тією технологією, що і звичайні. Їх печуть або смажать в жирі. Для начинки використовувати: м’ясо, сир, бринзу, гриби, печінки тощо.

Складові для пиріжків із дріжджового тіста по-румунськи:
– борошно – 500 г,
– дріжджі 30 г,
– цукор – 25 г,
– молоко – 125 мл,
– яйце – 1 шт.,
– масло вершкове – 50 г,
– сіль – 10 г.

Приготування пиріжків із дріжджового тіста по-румунськи. Просіяти борошно в посуд, в якому замішуватиметься тісто. Приготувати опару із дріжджів, теплого молока та половини норми борошна. Поставити опару у тепле місце, щоб вона підійшла.

Потім опару, що підійшла, вилити в посуд з борошном, вбити яйце, додати сіль, вершкове масло або жир (50 г), тепле молоко (50 г). Тісто не повинно бути надто густим. Місити, доки тісто не почне відокремлюватися від рук, посипати зверху борошном і поставити в тепле місце, щоб воно підійшло.

Тісто, що піднялося, викласти на стіл на дошку, розділити на дві частини та розкотити кожну шаром 2-3 мм. Пласти нарізати кружками або квадратами, укласти на них начинку, перегнути навпіл і защипати краї.

На змащений лист укласти зщипаною стороною вгору, поставити в тепле місце, щоб пиріжки підійшли, і випекти в духовці. Ці пиріжки можна жарити в жирі.

Залишити відповідь