Категорії
Різне

Різдвяна іграшка в Британії

Найбільш популярною іграшкою на Різдво серед британців є роботизоване щеня на ім’я Teksta (в Штатах відомий як Tekno). За сім тижнів до початку великого свята всесвітньо відома британська мережа магазинів іграшок Hamleys з неймовірною швидкістю розпродала всі запаси песиків Teksta. Оновлена ​​версія популярної в 90-х роках іграшки стала абсолютним хітом продажів в країні.

Як повідомляє ресурс Pocket-lint з посиланням на Hamleys, іншими лідерами в списку найбільш продаваних іграшок в цьому різдвяному сезоні стали рибка-робот Robo Fish, інтерактивний вихованець Furby Boom, дитячий комплект доктора Doc McStuffins Doctor’s Bag і ляльковий набір Monster High 13 Wishes Dolls. Однак робот-щеня Teksta привернув до себе максимум уваги.

Остання версія Teksta була представлена ​​на ярмарку іграшок Toy Fair-2013 у Нью-Йорку. Щоб робот-песик не нудьгував, в комплект поставки входить інтерактивна пластикова кістка і м’ячик. Іграшкою можна керувати дистанційно за допомогою мобільних пристроїв на iOS або Android.

Ви здивуєтеся, наскільки весело і цікаво грати з роботизованим щеням. Teksta вміє рухатися і виражати свої емоції, зокрема гавкати і скиглити в залежності від настрою. Ще він любить, коли його гладять по невидимій шерсті.

Hamleys продає Teksta за 75 фунтів стерлінгів (близько 120 доларів). За бажанням можна вибрати колір цуценя: блакитний або рожевий (для хлопчика або для дівчинки).

Решта іграшок зі списку коштують в межах 14-75 фунтів стерлінгів.

Не менш захоплювальною іграшкою для дітей та їх батьків стане балакучий хом’як. А ви вже придумали, чим порадувати себе на Новорічні свята?

Залишити відповідь