Категорії
Різне

Робот-барист

Все близько той час, коли людей на робочих місцях замінять роботами. Вже сьогодні барист в кав’ярні Cafe X приготує для вас два напої за одну хвилину. Але він не людина. Автоматизований конвеєр повністю готовий приймати і відпускати замовлення в кав’ярні Сан-Франциско.

Робот-барист
Cafe X

Насправді в Cafe X все-таки є фахівці, але це фахівці з технологій. Вони допомагають машинам працювати. Ідея такої кав’ярні виникла в 2015 році. Генрі Ху, її творець, отримав інвестиції від фонду Пітера Тіля, співзасновника PayPal, який хотів побачити таку кав’ярню в дії. Сьогодні їх уже дві.

Зовні Cafe X виглядає як звичайна кав’ярня, але всередині вас не зустрінуть люди. Багатьом це може здатися досить привабливим. Не потрібно ні з ким спілкуватися, ніхто не переплутає замовлення, а кава буде приготована завжди однаково. Залишити замовлення можна за допомогою спеціального сенсорного терміналу або за допомогою мобільного додатку. Класичні напої коштують по 3 долари. Більш складні коштують дорожче.

Робот-барист
Термінал-меню Cafe X
Робот-барист
Мобільний додаток Cafe X
Робот-барист
Кава Cafe X

Як тільки замовлення буде розміщене, роботизована рука візьметься за його приготування, після чого напій можна буде отримати. Не очікуйте твори мистецтва – каву готують роботи. Зате ви можете вибрати улюблене зерно і альтернативу молоку, якщо забажаєте. Смак не повинен розчарувати вас.

Люди в цій кав’ярні консультують відвідувачів, а також досипають зерно, доливають молоко і воду. Іншими словами, постачають роботів всім необхідним для роботи.

Кажуть, що відвідувачі оцінили переваги кав’ярні, що підтверджується наявністю постійної клієнтури.

Пізніше в цьому році Cafe X відкриє вже третю кав’ярню в Сан-Франциско. Крім того, компанія веде роботу над оновленим Robotic Coffeebar 2.0. Нова версія зможе обробити три замовлення за 40 секунд. Компанія вірить, що в майбутньому роботи-баристи з’являться за межами кав’ярень і різні організації встановлюватимуть їх у себе для працівників і клієнтів.

Робот-барист
Мобільна кав’ярня Cafe X

Залишити відповідь