Робот GhostSwimmer

Робот GhostSwimmer

Американські військові далеко просунулися в області біомімікрії, для якої береться натхнення з довкілля – новий робот GhostSwimmer військово-морського флоту виглядає і плаває як акула.

Зрештою, якщо потрібно створити робота, найкраще черпати натхнення з мільярдів років еволюції. Останній результат цих зусиль – GhostSwimmer.

GhostSwimmer – підводний безпілотник військово-морського флоту, призначений для пошуку і плаває, як справжнісінька риба, але може налякати відвідувачів пляжу, які сплутають робота з акулою.

Робот GhostSwimmer

Робот GhostSwimmer приблизно 1,6 метра в довжину і важить близько 50 кілограм. Він розміром з длинноперого тунця, але більше схожий на акулу, принаймні, на відстані. Це частина експерименту з вивчення можливостей використання біоміметичених безпілотних підводних апаратів. Військово-морський флот оголосив, що завершив випробування проекту минулого тижня.

Робот, як справжня риба, використовує свій хвіст для руху і управління. Він може працювати на глибині від 200 сантиметрів і пірнати на 300 метрів. Їм можна управляти дистанційно за допомогою 170-метрового троса, або він плаває самостійно, періодично повертаючись на поверхню. Координати GhostSwimmer дуже важко визначити, якщо ви точно не знаєте, де він знаходиться.

Залишити коментар