Робот-кицька, яка реагує на емоції

Компанія «Elephant Robotics» (Китай) створила електрокішку MarsCat. Новий робот MarsCat вміє самостійно рухатися, а також реагує на емоції людини і навіть з часом здатний змінити свій характер в залежності від того, як з ним спілкуються.

При зверненні до електрокішки MarsCat ви почуєте нявкання. Чим частіше людина буде розмовляти з роботом MarsCat, тим частіше він буде нявкати, про це повідомляє New Atlas.

Новий робот має 16 суглобів, що дозволяє йому самостійно пересуватися по будинку. Кішка-робот вміє ходити, грати, спати і імітувати закапування відходів, які не залишає на відміну від живих кішок. На носі у електрокішки – камера на 5 мегапікселів, мікрофон, динамік, мікропроцесор Raspberry Pi і шість датчиків дотику. Завдяки цьому MarsCat розпізнає іграшки, перешкоди під час пересування і реагує на команди людей.

Робот-кішка MarsCat представлена в чотирьох кольорах, вміє демонструвати шість емоцій: ентузіазм, байдужість, енергійність, лінь, бажання спілкуватися і сором’язливість. Запланована вартість робота-кішки – 1299 доларів. Зараз компанія збирає гроші на запуск виробництва таких електрокішок. При пожертві 649 доларів в компанії «Elephant Robotics» пообіцяли прислати благодійнику один екземпляр робота-кішки.