Робот-масажист

Робот-масажист
Робот-масажист

Сінгапурські інженери із Наньянського технологічного університету розробили робота, який здатен самостійно масажувати людину. Робот-масажист отримав назву «Емма» (детально, Експерт з Маніпулятивного Масажу з Автоматизацією).

Сінгапурський робот-масажист «Emma» був розроблений компанією AiTreat, заснованої випускником NTU Singapore (технологічного університету Nanyang) Чжан Ічжуном. Механічний робот Emma спеціалізується на масажі спини і колін.

Робот-масажист
«Emma»

Для визначення напруги м’язів Emma використовує декілька датчиків. Система штучного інтелекту вибирає оптимальний для тієї чи іншої людини тип масажу. Дані, зібрані роботом, надходять до бази даних, де вони аналізуються і вибирається необхідний вид масажу. Також система дозволяє оцінити, як поліпшується стан людини за певний період часу.

За словами пацієнтів, дотики робота майже не відрізняються від людських рук. Робот Emma оснащений сенсорним екраном і кінцівкою з 6 ступенями свободи. На кінці руки закріплені дві масажні подушечки з силікону, які для більшого комфорту можна нагріти. Emma імітує торкання долонь і пальців людини, володіє технікою шіацу і іншими видами масажу.

Дані сеансу лікування пацієнта можуть бути збережені і весь процес масажу може бути проаналізований і згенерований в спеціальний звіт. Автор масажної системи Чжан говорить, що це є надзвичайно цінним процесом для спортсменів, так як їх травми, лікування і відновлення тепер можна вимірювати і контролювати. Роботизований масажист вже лікує пацієнтів і спортсменів в сінгапурському спортивному центрі Sports Hub за допомогою мануальної терапії.

Залишити коментар