Категорії
Різне

Робот-валіза Gita

Італійська компанія Piaggio знаменита своїми легендарними моторолерами Vespa. Piaggio Fast Forward – це американський брат компанії, який був заснований в 2015 році. Вже сьогодні цей підрозділ займається тестуванням робота Gita, який призначений для того, щоб возити ваші речі. Іншими словами, це робот-валіза.

Gita (з італійської – «подорож») – це двоколісний робот жовтого, червоного, зеленого або сірого кольору з яскравими світлодіодними вогнями. Усередині нього розташований відсік об’ємом 33 літра. У цьому відсіку робот може перевозити що завгодно вагою до 20 кілограмів. В такого робота може поміститися весь вміст рюкзака або пара пакетів з покупками з магазину.

Робот Gita оснащений датчиками, які дозволяють йому слідувати за господарем і уникати зіткнень з іншими людьми. Крім того, робот вміє запам’ятовувати маршрут. За знайомим маршрутом Gita може пересуватися без господаря, але не так, як роботи для доставки їжі.

На даний момент виробник перевіряє ефективність і тестує роботів самостійно, але на початку 2019 року планується поставити роботів Gita в різні компанії і підприємства для переміщення вантажів.

Головна мета компанії, як це не дивно, залучити людей до відмови від транспортних засобів. Виробник роботів Gita хоче, щоб ми більше переміщалися пішки, а їх продукт допоможе зробити це.

Робот-валіза Gita
Валіза Gita
Робот-валіза Gita
Колесо робота-валізи Gita
Робот-валіза Gita
Робот Gita

Залишити відповідь