Категорії

Categories: Різне

Робото-диверсія на складі Amazon

Як повідомляє портал Engadget, що на складі компанії Amazon в місті Робінсвілле (штат Нью-Джерсі), робот проткнув балончик, в якому знаходиться засіб для відлякування ведмедів. Вміщений спрей викликає задуху і тимчасову сліпоту. В результаті інциденту більше двох десятків співробітників складу, на якому працюють понад 3000 чоловік, були госпіталізовані. Як повідомляє агентство новин ABC News, одна людина, що поступила до лікарні, знаходиться в критичному стані, але пізніше її стан стабілізувався. Ще трьом десяткам співробітників допомогу надали на місці.

Amazon надає мінімум подробиць. У початкових заявах йшлося про те, що балончик, що містить їдку хімічну речовину, впав з полиці. Однак представник мерії міста пізніше уточнив, що один з роботів, які працюють на складі, проткнув 255-міліметровий контейнер з токсичною речовиною. Яка саме машина розкрила контейнер – не уточнюється.

В офіційній заяві корпорації увага акцентується на тому, що у всіх працівників була корпоративна страховка і всі постраждалі через добу покинули лікарні.

«Безпека наших співробітників носить для нас завжди пріоритетне значення. На даний момент проводиться повне і всеосяжне розслідування інциденту. Ми б хотіли подякувати всім, хто допомагав нам у ліквідації наслідків», – йдеться в повідомленні.

Після інциденту і евакуації співробітники, які не постраждали, «були переведені в безпечні приміщення і знову приступили до роботи».

За останніми даними пожежного департаменту Робінсвілля, інцидент торкнувся лише південного крила третього поверху складу. Прибулі рятувальники швидко локалізували і знешкодили всі небезпечні речовини в приміщенні. Жителям міста нічого не загрожує.

Engadget нагадує, що Amazon стоїть на чолі технологій і процесів автоматизації доставки товарів кінцевим споживачам. На складах компанії використовуються як промислові маніпулятори Robo-Stow, так і оснащені камерами роботи-вантажники. Машини допомагають у всьому: починаючи від переміщення невеликих товарів по складу і закінчуючи розвантаженням вантажівок, які привозять товари на склади.

У той же час відзначається, що компанія Amazon постійно піддається критиці за невідповідні умови праці на своїх складах. В цьому році організацією із захисту інтересів «Національної ради з безпеки та гігієни праці» (National Council for Occupational Safety and Health) компанію Amazon було внесено в список «Брудна десятка» (Dirty Dozen), в який увійшли найнебезпечніші місця для роботи в США. Минулого місяця в американському місті Балтімор рухнула стіна одного з офісів Amazon, не витримавши натиску буревію і забравши життя двох людей. Справедливості заради варто відзначити, що інцидент пов’язують саме з катастрофічними погодними умовами.

Експерти заявляють, що індустріальні роботи, призначені для фізичної взаємодії з людьми в спільному робочому середовищі, дійсно можуть знизити ризик отримання людьми різних травм на виробництві. У той же час окремі помилки приводять до фатальних наслідків. Наприклад, в 2015 році один з роботів заводу Volkswagen вбив 22-річну співробітницю, схопивши і жбурнувши її в металеві пластини. У минулому році проти компаній, які брали участь у створенні робота, що використовувався на заводі Ventra Ionia Mains в Детройті, подали в суд. За даними справи, робот вбив працівницю заводу, «прийнявши» її за деталь машини.

Recent Posts

Хто би міг подумати

Конопля - це одна з найдавніших технічних культур людства. З її волокон плетуть мотузки, роблять тканину, з насіння отримують олію.Читати…

5 години ago

Целюлоза технічної коноплі і джут для упаковки

Джут і коноплі - це цінні технічні культури, що обробляються для отримання волокна і насіння. Джутову і конопляну целюлозу з…

5 години ago

Салат туриста

Салат туриста - це рецепт консервації з перловою крупою з овочами. Відмінно зберігається при кімнатній температурі. Можна вживати як доповнення…

9 години ago

Салат «Знахідка» на зиму

Салат «Знахідка» - смачна закуска з кабачків та квасолі на зиму, відмінно підходить до відвареної картоплі або макаронів, вдалий гарнір…

16 години ago

Паста Болоньєзе

Болоньєзе - м'ясний соус зі свіжими тальятелле (різновид локшини), який традиційно готують в Болоньї. Менш традиційним є соус з макаронами…

1 день ago

Мак снодійний

Хімічний склад маку снодійного, Дія маку снодійного, Способи застосування маку снодійного, Протипоказання.Читати далі Мак снодійний

2 дні ago