Категорії
Міста, країни, люди

Розумний матрац вже в продажу

8H Smart Mattress надійшов у продаж за ціною 980 доларів.

15 липня компанія Xiaoml запустила кампанію зі збору коштів на випуск розумного матраца 8H Smart Mattress. Бажаючі змогли тоді оформити попередні замовлення за ціною 660 доларів. В результаті стадія з прийому попередніх замовлень закінчилася, і тепер 8H Smart Mattress надійшов у продаж за ціною 980 доларів.

Головною особливістю розумного матраца є те, що можна регулювати м’якість і жорсткість у різних частинах спальної площі окремо. Для цього визначається поза і положення господаря, після чого матрац підлаштовується під користувача, дозволяючи влаштуватися йому з максимальним комфортом. Налаштування повітряних подушок може бути здійснено за 20 секунд.

Смарт-матрац самостійно визначає необхідний рівень м’якості і підлаштовується під різні положення, а також може застосовувати різні настройки для лівої і правої половини окремо. Також пристрій має підтримку 5 алгоритмів режиму сну, голосового помічника XiaoAI. Також повідомляється про наявність незалежного підголівника.

На конференції Xiaomi Developers Conference в 2019 році китайська компанія представила голосового помічника XiaoAI 3.0. У Xiaomi стверджують, що голосовий помічник XiaoAI може вести з користувачем тривалі бесіди. Розробники запевнили, що розмови можна буде зупинити за допомогою інструкції, і тоді помічник переключиться на виконання завдання. В третій версії з’явився новий чоловічий голос енергійного тінейджера, раніше помічник розмовляв тільки жіночим голосом.