Рибні коржики

Рибні коржики
Коржики з риби

Рибне філе пропускають через м’ясорубку разом з сирою морквою, цибулею і буряком. У рибний фарш з овочами додають манну крупу, борошно, сіль, воду і масу ретельно перемішують так, щоб утворити грудку тіста.

Якщо маса не тримає форму (багато рідини), то підсипають суміш борошна з манною крупою, якщо ж занадто тугий клубок тіста, то додають води.

Тісто вибивають на дерев’яній дошці до тих пір, поки воно не перестане липнути до рук і дошки, розкидають його у вигляді невеликих коржиків на сухий лист і випікають 10-15 хвилин в нагрітій до 250-270° C духовці.

Гарячі коржики змащують вершковим маслом або маргарином.

Примітка. Таким способом можна готувати коржики практично з усіх видів рибного фаршу або їх суміші. Якщо на кухні залишається невелика кількість риби, то раціонально використовувати її для приготування коржів.

В якості наповнювача можна використовувати практично всі види овочів (крім картоплі), а також зелень, листя моркви, буряка, ріпи, редьки, редиски, цвітної капусти та інші види рослин.

Тісто можна зберігати в холодильнику при температурі 2-4° C протягом 2-3 днів і випікати з нього коржики, наприклад, за кілька хвилин до сніданку.

Інгредієнти для коржиків з риби:
– 200 г рибного фаршу (тріска, пікша, путасу, минтай, хек, скумбрія),
– ½ склянки борошна,
– ½ склянки манної крупи,
– 1 цибулина,
– 1 морква,
– 1 буряк,
– ¼ склянки води,
– 2 ст. ложки олії,
– сіль за смаком.

Залишити коментар