Рибний дощ в Ірані

Рибний дощ в Ірані
Рибний дощ Ірану

Як повідомляють іранські засоби масової інформації, в минулий вівторок фантастична злива відбулася на території декількох міст провінції Ісфахан, що в Ірані. Разом з краплями дощу з неба почала падати риба приблизно однакового розміру, одного виду і в немаленькій кількості.

Подібні явища траплялися під час торнадо, але в той день не було навіть сильного вітру. Вчені до сих пір не можуть пояснити, що трапилося.

Журналісти припустили чотири версії події. За однією з них ніякого рибного дощу і не було, а вся риба випала з вантажівки після ДТП. Але ніяких аварій вантажівок на дорозі в той день не виявили.

Ще одна версія передбачала наявність невеликого озера, яке було затоплено після зливи і вода з рибою розлилася по окрузі, в тому числі і по дорозі, правда, експерти поки що не з’ясували, чи повідомлялося про затоплені після зливи території.

Третя гіпотеза, схожа на другу, тільки цього разу в розливі води звинуватили річку Ghebla. Ця версія найбільш неправдоподібна – річка знаходиться далеко від районів, де випала риба.

Четверта версія саме про торнадо, але торнадо в той день ніхто не бачив. Загалом феномен рибного дощу і в цей раз залишився нерозгаданим.

Залишити коментар