Що видає чоловіка, у якого давно не було сексу?

Існує безліч статей про те, як відрізнити жінку у натовпі, у якої давно не було чоловіка – ніяк. А ось про те, як відрізнити чоловіка, у якого нема жінки?

Чоловічий статевий гормон тестостерон змушує чоловіка бути активним і шукати підхід до жінки. При цьому, на жаль, немає такого приладу, який би показував, чи настроєна вподобана жінка на секс саме з ним. Тому ініціативність чоловіка завжди ризикована і може спричинити неприємні наслідки. Особливо неприємною є відмова, якщо це відбулося на людях. Якщо чоловік регулярно пригнічує своє збудження, то можливі застійні явища. Однак природа і на цей випадок придумала рішення у вигляді полюцій.

Головна проблема такого чоловіка в основному полягає в його психологічній особливості, а не в відразливій зовнішності чи нестачі грошей. В цей час фрустрація (невідповідність бажань наявним можливостям) розгортається у всій красі, і на проблеми в інтимному житті можуть вказувати деякі ознаки.

Фіксація на темі сексу і панічна втеча від цієї теми. По-суті, це сторони однієї медалі. Фіксація на темі сексу включає в себе щоденний моніторинг новин на цю тему і активне просиджування штанів на форумах. Зрозумійте правильно, не кожен, хто спілкується в мережі на теми любові і сексу, не мають його в реальному житті, а саме ті, хто примудряється відзначитися практично у кожній статті в інтернеті. На це вони витрачають 90% свого вільного часу. 300 тисяч, 500 тисяч одноманітних реакцій для них – це не межа. Це вважають явними ознаками фіксації.

Як виглядає втеча від цієї теми, що теж нагадує фіксацію? Пам’ятаєте анекдот про вчительку з Інституту шляхетних дівчат, яка уникала чоловіків на вулицях, тому що під одягом вони всі голі? Ось, це звідти.

Злість і самобичування. Звичайним проявом фрустрації є злість. Там, де злість з’являється з нівідкуди, найімовірніше, є нереалізованими пригнічені потреби. Згадайте повзучу агресію бабусь на лавочках або окремих громадян в громадському транспорті. Об’єктом агресії стає об’єкт, який «не дається», спочатку конкретна жінка, а потім і всі представниці цієї статі. Там, де присутнє роздратування «на всіх баб» і слова-маркери типу «бабине», з особистим життям не все гаразд. Сексу або нема, або він є, але нікчемний і механістичний, що краще б і не було.

На жаль, найчастіше у високоінтелектуальних і розвинених особин ця злість перевертається на себе. Що в цілому трохи краще для жінок, але більш погано для конкретної особистості, яка починає займатися не конструктивною діяльністю, а самозвинуваченнями із серії я непривабливий, некоханий, не потрібен.

Знецінення та ідеалізація об’єкта. Наступним кроком, що допомагає трохи знизити нав’язливий тиск сексуального бажання, є спроба знецінити об’єкт. День за днем ​​в жінках така людина знаходить вади і недоліки, через що штучно виникає відраза до них. До речі, подібну поведінку призначали деякі сексологи для лікування статевих дисфункцій. Страх перед жінками проходить, дисфункції стають невираженими, але в голові поселяються великі мадагаскарські «таргани», що краще б були дисфункції.

З іншого боку, іноді жінка, почуття до якої невзаємні, призначається богинею, що разом вирішує масу проблем, починаючи з відповіді на питання «чому у нас нічого немає» і закінчуючи вектором докладання активності. Таке «служіння прекрасній дамі» на новий лад – суспільно схвалювана дія, що породила чимало художніх творів.

Спроби раціоналізації і моралізації подій. Вимушене утримання виправдовується безліччю причин, починаючи від фальшиво-вимученого «мені це невигідно, дорого, кохання немає», до більш складного: «за своєю природою жінкам подобається всього 2% нахабних бабуїнів, і це не я».

Іноді чоловік доходить до того, що вигадує якусь свою альтернативну мораль, в якій змішані, як в сміттєвому відділенні пилососа, частинки вже відомих релігій і навчань, але тільки в тих аспектах, які загалом негативні по відношенню до сексу і до жінок зокрема. У будь-якому разі тут присутнє прагнення зробити все складним (що є простіше простого) і включити зайве мудрування, що є негативною ознакою.

Є й інші ознаки. Наприклад, химерні вимоги власних потреб до жінок – їм від мене одного треба. Або зміна об’єкту – я тепер спілкуюся виключно зі своєю лялькою, в чатах, так безпечніше. В цілому можна сказати, де є багато агресивної, важко стримуваної енергії, спрямованої на себе чи на інших, там є стриманість в самому негативному прояві. Але є й ті чоловіки, що сублімують своє утримання в роботу, натхнення, відкриття або творчість. І це чудово.

Залишити відповідь