Щуряча технологія

Щуряча технологія
Щуряча технологія

Суть технології – зруйнувати ключові вузли, невидимі фундаменти і скріпи соціальної конструкції. Створити атмосферу роздробленості, коли кожен сам за себе і немає поняття «свій». Щоб досягти цього, потрібно зламати моральність. Показником зламаної моральності є поведінка, коли свій зраджує свого.

Суть цієї технології дуже яскраво розкривається на прикладі щурів. Ці тварини в першу чергу відомі своєю неймовірною здатністю до виживання. Основа такої живучості – у соціальній згуртованості. Щури неймовірно соціальні тварини. Вони разом ходять «на дєло», допомагають один одному, захищають, якщо є можливість, забирають з собою поранених. Щури відчувають себе єдиним організмом і ведуть себе як єдиний організм. Вони швидко обмінюються інформацією, швидко попереджають один одного про небезпеку, передають навички захисту. У такій поведінці немає індивідуальної вигоди. Захисний механізм має моральну природу.

Один з найефективніших способів боротьби з пацюками заснований на руйнуванні захисту. Так як основою захисту є моральність, то сам спосіб знищення щурів заснований на руйнуванні моральності. Одразу зламати моральність суспільства неможливо, але можна позбавити моральності одного з представників спільноти. Моральність ламають поступово. Для цього створюють умови, коли раціональна логіка змушує зробити перший крок – дію в сторону абсолютного табу.

Робиться це в такий спосіб. Беруть великого і сильного щура, довго морять його голодом, а потім кидають до нього в клітку тільки що вбитого щура. Після деяких роздумів голодний щур зжирає свого мертвого побратима. Раціональна логіка підказує: це вже не побратим. Це їжа, їй все одно. Потрібно вижити, значить треба їсти.

Другий раз планка аморальності піднімається вище. У клітку кидають ледве живу тварину. Нова «їжа» хоч і майже мертва, але все ж жива. І знову раціональна логіка підказує рішення: він все одно помре, а мені потрібно жити. І щур знову їсть собі подібного, тепер уже практично живого.

Третій раз в клітку кидають цілком живу і здорову «їжу» – слабкого щурика. У сильного щура знову включається алгоритм раціональної логіки. Їсти все одно нічого, що толку, якщо ми обидва загинемо? Нехай виживе найсильніший. І найсильніший виживає.

Зверніть увагу, у щура на прийняття рішення з кожним разом йде все менше часу. При цьому рівень аморальності кожного нового пожирання був все більше. Через деякий час щур взагалі не думав, а ставився до своїх співвітчизників як до їжі. Тільки йому підкидали в клітку нового щура, він тут же накидався на нього і пожирав. На момент, коли щур взагалі вже не думав, жерти чи не жерти собі подібних, його моральність була зламана.

Далі щура випускають у суспільство, звідки його свого часу взяли. Але це вже не той пацюк, а моральна потвора, яка в своїх вчинках керується тільки логікою егоїзму. Але оточуючі не знають цього і повністю довіряють йому.

Дуже швидко потвора, зовні схожа на пацюка, приходить до думки: навіщо десь шукати їжу, якщо ось вона, тепла і свіжа. І знову раціональна логіка визначає характер дії. Крисоїд пожирає жертву, яка йому цілком довіряє.

Дуже скоро крисоїд приходить до висновку, що найоптимальніший варіант – не відкрито нападати і пожирати, а робити це таємно від суспільства. Наступного разу під тим або іншим приводом цей щур заманює свою жертву в затишне місце і там пожирає.

Коли в щурячій спільноті не залишається сумнівів, що серед них завівся вовк в овечій шкурі, пацюки йдуть з цього місця. Причому, йдуть в ста випадках зі ста. Тварини немов бояться отруїтися флюїдами трансформованого щура. Вони бояться стати такими ж як він. Інстинктивно відчувають, якщо їх свідомість вбере нові установки, виникне суспільство без гальм, суспільство зрадників, суспільство споживачів. Атмосфера аморальності зруйнує механізм соціального захисту і загинуть усі.

Навіть пацюки не хочуть жити в суспільстві, побудованому на постійній війні між собою, що роздирає єдине. Справедливо побоюючись, що раціональної логікою егоїзму заразиться щуряча еліта, вони йдуть в інше місце.

Щурів рятує від такої трансформації відсутність свободи в людському розумінні і відсутність такого потужного інтелекту, який є у людини. Вони керуються інстинктом. Інстинкт визначає головною цінністю товариства не їжу і навіть не життя окремого щура, а моральність. Це фундамент, на якому побудована будь-яка соціальна конструкція. Заради її цілісності вони йдуть від джерела зарази. Зберігаючи фундамент, щури зберігають себе єдиним суспільством з традиційною шкалою цінностей, в результаті зберігаючись як вид.

Руйнування людського суспільства здійснюється за технологією «щурячого короля». Весь удар
сконцентрований на руйнуванні моральності. Всіма способами випалюється поняття свій.
Споживче товариство вчить: своїх в природі немає. Всі чужі, все – потенційна їжа. Найоптимальніша їжа ті, хто знаходиться поруч і вважає себе твоїм близьким, не підозрюючи, що рядом насправді «щурячий король».

Таких «щурячих королів» в сучасному суспільстві стає все більше. Це найстрашніші хижаки. Вони об’єднуються в угрупування, розглядаючи співвітчизників як бидло (їжу). Відкривши для себе, що своє щастя можна побудувати на чужому нещасті, спочатку вони «пожирали» народ відкрито. Потім зрозуміли, що найоптимальніший варіант – пожирати під завісою красивих і високих слів.
З екранів полилися потоки обіцянок і пишномовних слів про свободу і рівність. Спочатку «королі» не збиралися виконувати обіцяне. Для них це було лише засіб приманити «їжу». Вони рвалися на ключові вузли суспільства, щоб під покровом красивих слів жерти своїх. З кожним роком вони набиралися сил, ставали сильнішими, виверткішими і небезпечними. Головна їх небезпека – зовні вони не відрізняються від здорових членів суспільства. Вони навчилися так маскуватися, що виглядають краще за своїх чесних побратимів. Але якщо не слова слухати, а на справи дивитися, неважко розгледіти суть цих істот.

Дрібні «крисоїди» з кримінального сектора міркують так – ось лежить п’яний, в кишені його гроші. Все одно хтось візьме. Раз так, чому не я? І беруть потихеньку.
Потім взяв у напівп’яного. Пояснення було інше: він все одно проп’є, а мені гроші потрібні на правильні справи.
А потім приходить до думки: раз грошей усім не вистачає, всі погано живуть, то нехай виживе найсильніший. Далі видивляється жертву, б’є по голові і грабує. При відсутності моральності проти такої логіки нема чого заперечити.

У бізнесі логіка спочатку приводила до думки, що людину можна звільнити, викинути на вулицю. Хід думки зрозумілий: якщо не викину, розорюся, і в підсумку він все одно опиниться на вулиці і я разом з ним. Раз він все одно там виявиться, нехай вже краще без мене. І звільняв.
Другий етап: нехай працює, але зарплату можна не платити. Інакше розорюся, і всі опиняться на вулиці. А так підприємство збережеться. І починалися свідомі затримки виплат.
Третій етап: наприклад, підприємець свідомо починає робити шкідливу для здоров’я продукцію. Якщо буду думати про долю незнайомих людей, розорюся. Нехай самі про себе думають. Для нього побратими були не більше ніж тепле живе м’ясо, яке саме в рот повзе.

Аналогічно міркують і політики. Перший злам, поїдання трупа, це обіцянка того, що свідомо виконати нереально. Логіка: якщо не будеш обіцяти сім мішків гречаної вовни, тебе не виберуть. Виберуть іншого, гіршого за тебе. Раз в будь-якому випадку суспільство буде обмануто, але в одному випадку ти опинишся в числі дурнів, а в другому випадку в числі обраних, нехай буде другий варіант.

Аналог другого етапу зламу моральності, пожирання напівживого побратима, це торгівля місцями в своїй партії. Логіка теж зрозуміла, на вибори потрібні гроші. Якщо буду вередувати як гімназистка, гроші візьмуть конкуренти. В результаті гроші все одно хтось візьме, і в будь-якому випадку буде обраний. Раз це неминуче, то нехай краще я візьму, ніж хто-то.

Третій етап пожирання живого і здорового побратима – лобіювання законів, що йдуть на шкоду суспільству. Логіка та ж сама. Якщо ти відмовишся брати участь у прямому пограбуванні суспільства, його пограбують інші. Людожерські закони все одно проштовхнуть, а раз так, яка різниця, через кого це буде зроблено? Краще нехай через мене.
Сьогодні політичний публічний сектор є збіговиськом «щурів» останньої стадії. У них немає нічого святого, нічого особистого, тільки бізнес. І цей процес не може зупинитися. Він буде вдосконалюватися, підкоряючись раціональній логіці.

Державним чиновникам теж за допомогою раціональної логіки поступово зламали моральність. Вони спочатку багато соромилися, коли їм пропонували гроші. Потім хабар назвали іншим словом, що зняло рефлекс на слово «хабар», і процес пішов.
Хабарів тепер не брав ніхто. Тепер «відкочували», «заносили» і «пиляли». Це вже були не злодії, а шановані члени суспільства, що використовують «вікно можливостей». Сталося найстрашніше – за замовчуванням і негласно в очах суспільства це було легалізовано. Людина могла торгувати своєю честю. Суспільство йому довірило загальну касу, а чиновник за хабар роздавав її хижакам. Порядна жінка відкине пропозицію за гроші вступити в статеві стосунки. Чиновники споживчого товариства, які торгують суспільним благом, опустилися нижче жінки, яка торгує тілом. Та хоч своїм торгує, а ці чужим. В цілому це називається «діловий підхід до життя».

На першому етапі зламу моральності держслужбовцям пропонували хабар у вигляді подяки за легальну, але, наприклад, прискорену роботу.
Потім пропонували «з’їсти напівживого». Це виражалося у виконанні двозначних замовлень. Наприклад, пробити через бюджет фінансування якоїсь школи, а з виділеної суми взяти відкат. Логіка та ж – відмовишся ти, погодиться інший. А тут і сам грошей заробиш, і дітям користь.
Третій етап – «поїдання живих і здорових». Пропонується вкрасти, наприклад, гроші для хворих. Схема зовні, як правило, дуже благочестива, але знову та ж логіка – не ти візьмеш, інший підсуєтиться.

«Щурячі королі», які пройшли всі кола логіки, випущені в суспільство. Вони розуміють свій народ як харчування. Харчування їм сподобалося, і вони вже самі проявляють ініціативу. Апетити зростають, техніка вдосконалюється, «щурі» збиваються в угруповання, між якими починається конкуренція.

Щоб було зрозуміло, члени цих угруповань не вважають подільників за своїх. Своїх там в принципі не може бути. Це партнери, які допомагають один одному пожирати побратимів. Як тільки партнер слабшає, його тут же пожирають, продовжуючи залишатися партнерами.

Нові умови породжують нову логіку. Партнерство зводиться до пожирання слабкого, ким би цей слабкий не був, хоч брат рідний. Якщо знесилений партнер, яким зібралися поласувати побратими, неабияк покусаний встигав втекти, він починає викривати «щурячих королів», виносить сміття з хати. Так він сподівається відновитися на колишньому місці.

Намальована картина – лише бліде відображення нинішніх звичаїв. Одні люди сьогодні пожирають інших. В лоб або обманом, технологія тут вторинна. Головне, це пряме людожерство. Гроші, отримані вищеописаними способами, – суть чуже горе, страждання, смерть. Якщо «щури» лисніють від жиру, значить, хтось позбувся життя. Це тільки здається, що слабкі розлучалися лише з гаманцями. Ні, ці процеси призводять до фізичної смерті найслабших членів суспільства. Переконатися в тому неважко, подивившись динаміку смерті і народжуваності.

Залишити коментар