Категорії
Кухня країн світу

Шоколадний пиріг з вишнею

Шоколадний пиріг з вишнею – чудова домашня випічка до чаю або кави. Цей дуже ніжний пиріг зі шматочками шоколаду приготувати можна і без міксера. Для шоколадного пирога з вишнею беруть свіжі вишні, консервовані або навіть заморожені. Смачним такий пиріг буде і з черешнею, і зі сливами.

Складові до пирога з вишнями:
– борошно – 2 чашки,
– розпушувач – 2 ч. л.,
– какао – 3 ст. л.,
– чорний шоколад – 50 г,
– цукор – 1/2 чашки,
– картопляний крохмаль – 1/2 чашки,
– яйця – 2 шт.,
– кефір – 1 чашки,
– ванільний цукор – 1 шт.,
– рослинна олія – 1/2 чашки,
– вишні або черешні чи сливи.

Приготування пирога з вишнями. 50 грамів чорного шоколаду нарізати шматочками. У миску насипати 2 чашки по 200 мл просіяного борошна, 2 ч. л. розпушувача. Все змішати.

Просіяти в цю ж миску 3 ст. л. темного какао. Висипати нарізаний шоколад, 0,5 чашки цукру і розмішати всі інгредієнти. У самому кінці додають 0,5 чашки картопляного крохмалю і відставляють миску з сухими інгредієнтами в сторону.

В іншу миску розбити 2 яйця, додати 1 чашку кефіру, насипати 1 упаковку ванільного цукру, 0,5 чашки рослинної олії. Все добре розмішати. Висипаємо в цю ж миску суміш із сухих інгредієнтів і добре перемішуємо.

Форму вистелити пекарським папером або змастити рослинною олією і обсипати борошном. Вилити тісто в форму, розрівняти і зверху викласти вишні.

Випікають шоколадний пиріг з вишнями в духовці при температурі 190 градусів 35 – 40 хвилин.

Готовність перевіряють дерев’яною паличкою: паличка суха – пиріг готовий. Остиглий пиріг присипати какао порошком.

Залишити відповідь