Січень 2021 в Іспанії

Січень 2021 в Іспанії
Біля королівського палацу в Мадриді сніговий циклон повалив дерева

13 січня 2021 в Іспанію прийшла сибірська зима: після снігового шторму температура опустилася до -25 ° С, фото Reuters.

На жителів центральної Іспанії обрушилася справжня сибірська зима з щедрим снігопадом і морозами. У понеділок температура повітря в районах на схід від Мадрида впала до -25 ° С. Це була найхолодніша за 20 років ніч на Піренейському півострові, де зазвичай зима більш м’яка.

Влада просить людей похилого віку залишатися вдома. Сніговий циклон «Філомена» завалив тротуари і дороги великим снігом і вкрив льодом, створивши небезпечні умови для транспорту і пішоходів.

Щонайменше семеро людей в Іспанії загинули від холоду, двоє з них – безпритульні в Барселоні.

Моліна-де-Арагон – місто і муніципалітет в провінції Гвадалахара, розташоване в 197 км на північний схід від Мадрида і прозване через відносно прохолодну погоду іспанським Сибіром, в цьому році повністю виправдало цю назву.

У столиці країни Мадриді температура вночі впала до -16 ° С. Лікарні тут і без того ледь справляються з пандемією коронавірусу, і тепер через ожеледь різко зросла кількість травмованих пацієнтів. Лікарі повідомили місцевій пресі в понеділок, що в лікарні щогодини звертається близько 50 таких пацієнтів.

Сніговий циклон призвів до перебоїв з електрикою, зупинці приміських електричок і деяких авіарейсів. Тепер ситуація потроху нормалізується, але затримки транспорту ще мають місце.

Січень 2021 в Іспанії
Снігові замети в Іспанії 13-го січня 2021 року.
Січень 2021 в Іспанії
В Іспанії кілька кліматичних зон. Переважає середземноморський клімат, який відрізняється мізерними опадами і ділиться на 3 типи: середземноморський морський, середземноморський континентальний і посушливий.
Січень 2021 в Іспанії
Постійні вітри з боку Атлантики приносять в Іспанію велику кількість вологи, головним чином взимку, коли туманна і хмарна погода мжичить дощами, майже без морозів і снігу.
Січень 2021 в Іспанії
На дорогах в Іспанії, січень 2021-го.

Залишити коментар