Сім видів енерговампіризму

Сім видів енерговампіризму

Енерговампіризм обумовлений, насамперед, порушенням у певної людини енергообміну, в зв’язку з чим і відбувається його підживлення від інших, розуміє вона це чи ні. Нерідкі випадки, коли енерговампір «викачує» сили з одних людей і одночасно віддає їх іншим, навіть не встигнувши скористатися ними.

Зазвичай депресія, приховані образи, заздрість, гнів і злість, сильне постійне невдоволення, страх перед чимось призводить до порушень енергетичного балансу. Енергетичні канали не справляються з подібними емоціями і в них утворюється подоба пробки. Через постійну напругу нервової системи формується депресія, порушується робота внутрішніх органів людини. Зовнішніми факторами цього є примхливість, дратівливість, плаксивість, або ж навпаки – агресивність, грубість. Тут все залежить від того, до якого виду відноситься енерговампір.

Перший вид енерговампіризму називається сонячним або «творчим вампіризмом». Така людина прагне придумати щось, що може викликати сильне збентеження або страх у інших. Йому необхідно проявити певне мистецтво, зловити відповідний момент, щоб якось зачепити свого «донора». Наприклад, під час публічного спілкування він може підійти і сказати йому на вухо, але так щоб всі чули «У вас ширінка розстебнута …». Звичайно, це викличе сильне збентеження, що призведе до неминучої втрати енергії.

Другий тип енерговампіризму – місячний або «інфантильний вампіризм». Деякі люди поводяться як діти, перебувають у постійному страху, тривозі і невпевненості в собі. Інфантильні вампіри грають в слабку особистість і відмовляються приймати самостійні рішення, зазвичай регулярно приходять до своїх знайомих поскаржитися на свою нещасну долю, благають про допомогу і підтримку. Прагнучи їм допомогти, співрозмовник починає втішати інфантильного вампіра, жаліти. Жалість – це теж гріх, оскільки вона робить цих людей ще більш пасивними. Коли за них намагаються знайти рішення проблеми, на тонкому рівні створюється мислеформа (елементал), в яку вкладається частина енергії. Так у них складається підсвідомий спосіб отримання енергії для виконання будь-якого зі своїх задумів, для цього їм потрібно просто прийти до вас і сказати, що у них нічого не вийде…

Третій тип енерговампіризму називають марсіанським або «вампіризмом засудження».
У цьому випадку людина прагне викликати гнів співрозмовника. При кожній зустрічі таврує жертву ганьбою, критикує і засуджує, постійно твердить, що той негідник і що гірше за нього годі й шукати… Людина на своє виправдання щось доводить, говорить, що зовсім не така, злиться, вибухає і вихлюпує енергію… Вампір іде задоволений і «ситий». Якщо ж спілкуючись з ним, не звертати на його критику увагу або, навпаки, подякувати йому за образу, тоді він не отримає очікувану енергію.

Четвертий тип енерговампіризму називається меркуріанським або «інформаційним вампіризмом». Такі особистості схильні до постійного «словесного поносу». Іінформаційні вампіри завантажують інших абсолютно непотрібною інформацією, просто базікають, а не спілкуються. Спілкування передбачає не тільки обмін необхідною інформацією, а й енергією, що виходить із нашого серця. Людина здатна культивувати любов і роздавати її всьому світу, але якщо серце людини закрите, вона втрачає здатність до природного спілкування. Замість того щоб віддавати, вона лише бере. Для цього інформаційний вампір приходить до інших або дзвонить їм по телефону і провокує на безглузді розмови.

П’ятий тип енерговампіризму називається венеріанським або «вампіризмом зваблювання».
Цей енерговампіризм дуже поширений в нашому світі. Деякі жінки, навіть заміжні, підсвідомо хочуть привертати до себе увагу чоловіків і подобатися всім без винятку. Вампіри зваблювання носять відповідний одяг і поводяться певним чином, прагнучи отримати енергію, яку викидає чоловік в той момент, коли подумки бажає жінку. Представляючи в розумі свій зв’язок з відповідною жінкою, він відправляє їй в цей момент велику порцію своєї енергії. У стародавні часи, знаючи про механізм роботи муладхара-чакри, жінок навчали мистецтву вести себе так, щоб не привертати до себе сексуальну увагу чоловіків. Таку енергію в достатку отримують жінки, які знімаються в порнографічній рекламі або в постільних сценах, не підозрюючи про те, які страшні захворювання це може викликати.

Шостий тип енерговампіризму називають юпітеріанським або «вампіризмом придушення».
У цьому випадку, отримавши владу, людина починає насолоджуватися своїм становищем і славою. Насправді влада людині дається для виконання свого обов’язку. Лідер подібний батькові, який піклується і віддає все своїм синам. Коли ж він починає грабувати, придушувати і експлуатувати інших, порушуючи закони Всесвіту, він неминуче перетворюється на енерговампіра. Адже вампіра придушення, подібно павуку, захоплює в свої тенета кожного, хто знаходиться під його владою і починає смоктати енергію, змушуючи людей робити те, що їм не властиво.

Сьомий тип енерговампіризму називається сатурніанським або «вампіризмом нерозуміння».
При цьому вампіризмі людина, до якої ви звертаєтеся, вдає, що не чує вас або не розуміє. Найчастіше це роблять діти і люди похилого віку. Ви звертаєтеся до них з будь-яким проханням, а вампір нерозуміння продовжує діяти по-своєму, поки у вас не урветься терпець… Гнів призводить до найбільшої втрати енергії.

Зі статті Ігоря Івановича Вєтрова «7 хвороб, здатних знищити цивілізацію»

Тим, у кого все ж таки енерговампір «висмоктав» енергію, можна порадити відновитися за допомогою пішої прогулянки, контрастного душу, гуртки ароматного гарячого чаю, настояного на звіробої, кропиві або корені оману з додаванням ложки меду. Дуже корисні настої чаю з деревію, ревеню, фарбувальної марени, подорожника, синюхи, хвоща, лопуха, чорниці.

Крадіжку життєвих сил у будь-якої людини можна визначити за такими ознаками:
– виникнення почуття раптової втоми або несподіваною сонливості;
– періодичні захворювання, зниження імунітету, загальне нездужання, ні з чим не пов’язане, на перший погляд;
– постійне відчуття втоми, небажання що-небудь необхідне робити;
– при постійному знаходженні вампіра поруч у жертви виникає безпричинне роздратування;
– людина постійно про щось турбується і не розуміє причини цього;
– організм жертви швидко старіє. Старіння і в’янення жертви йде дуже швидкими темпами.

Для того щоб уникнути цього:
Ліпше не спілкуватися з енерговампіром. Він усіма силами буде прагнути викликати в вас негативний емоційний сплеск. Краще просто промовчати або злегка посміхнутися. Якщо просто не слухати опонента, можна позбавити його можливого «доступу» до вашої енергії, і таким чином захиститися. Коли таким вампіром стає близький друг або родич, краще просто пояснити йому, що він дуже для вас важливий, але все одно нехай вирішує проблеми у своєму житті самостійно.

Якщо ж необхідно все ж таки говорити з енерговампіром, краще схрестити руки на грудях, з’єднати стопи разом, таким чином «закривши» свою енергію, і не дивитись йому в очі.

Коли доводиться розмовляти з вампіром щодня, по роботі або в побуті, існує ефективний спосіб самозахисту – можна закритися уявною зеркальною кулею від усіх оточуючих. Простим способом захисту від впливу енерговампіра є «бабусин спосіб» – при спілкуванні з вампіром треба заховати в кишені або за спиною звичайну фігу. Нехай це і безглуздий варіант, але ефективний.

Звичайно, коли людина близька і постійно вам скаржиться, хочеться їй допомогти, але енергетичному вампірові не потрібна допомога, він не рятується від проблем таким чином – йому необхідні життєві сили, а ви їх витрачаєте, не розуміючи, що допомогою це назвати можна з великими труднощами.

Способи впливу енерговампірів:
1. Вампір входить в резонанс з енергією «жертви». Викрадач енергії скаржиться на свою несправедливу долю, страждає, бідкається, реве, одним словом, викликає співчуття або почуття жалості у співрозмовника, лаючись на свою власну невлаштовану долю. У цей момент жертва налаштовується на хвилю вампіра, входить в його емоційний стан, стає сумно, а енергетичний вампір в цей момент «насичується» енергією.

2. Ще один варіант енергетичних вампірів «насититися» полягає у виклику у людини емоційного пориву, якого-небудь сильного сплеску емоцій. Справа в тому, що разом з емоціями ми викидаємо і життєву енергію, а вампір провокує нас на скандал, сварку, або ображає, ятрить і чіпляється. В протилежність цьому прийому, іноді енерговампір всіляко обдаровує компліментами людину, лестить йому, усипляє пильність, змушує налаштуватися на одну хвилю з собою. Опонент починає йому довіряти і сам несвідомо знімає захист. При хвалебних одах і спробі вам догодити солодкими промовами, краще зберігати спокій і дотримуватися нейтралітету, не беручи близько до серця лестощі і похвалу.

3. Існує фізичний вплив вампіра на людину. Ці люди дуже часто вимогливі до оточуючих з приводу своєї персони. Вони можуть попросити доторкнутися до себе, погладити, зробити масаж, сісти до них ближче, коли вони лежать в ліжку. Величезна кількість енергетичних вампірів живе в місцях загального скупчення народу – в громадському транспорті, в державних установах, дитячих садах і школах, в магазинах і торгових центрах.

Психологічна енергія постійно змінюється в залежності від емоційного статусу кожної людини. Через прояв страху, гніву, заздрощів або озлобленості руйнується загальний емоційний фон людини. Емоції внутрішньої невлаштованості і постійне «ниття» про те, що все погано, ніколи не проходять безслідно. Хвороба по суті – це породження думки кожного індивідуума окремо. У китайській медицині існує ціла наука, що вивчає вплив суміші емоційних чинників на загальний стан здоров’я людини. Коли ці фактори впливають досить довгий час, вони починають провокувати виникнення різних захворювань. Так, наприклад, постійне перебування в стані гніву погано впливає на печінку, переляк або радості без міри – на серце, смуток й печаль – на легені, страх – на нирки. Справа в тому, що організм, який хронічно знаходиться в стані страху, гніву, образи чи ненависті, автоматично починає виділяти шкідливі та отруйні речовини, які порушують обмін речовин.

Здогадатися про те, що людина стала енерговампіром, нескладно – вона постійно нудить, скаржиться на життя, не здатна вирішувати свої власні життєві проблеми. З енерговампіром поруч завжди знаходиться заздрість. Люди подібного складу егоїстичні і їм неважливо, яким чином вони отримають необхідну енергію.

Боротися з енерговампіром нескладно – головне його вчасно виявити, усвідомити. Найголовніше завжди пам’ятати – не варто з викрадачем енергії йти на конфлікт. Відмінно підійде прийом, якщо дивитися під час розмови вампірові на так зване «третє око» ( між бровами). Зазвичай вампіри навіть не дякують свого «донора» життєвої енергії. Фраза: «Я тебе люблю і поважаю, але давай вирішуй свої проблеми сам!» Цілком підходить для подібних випадків.
Для того щоб вашу життєву енергію ніхто не використовував для власного підживлення, слід радіти кожному прожитому дню, з позитивними думками прокидатися і лягати спати, поважати своїх колег, родичів, друзів, з відкритою посмішкою зустрічати кожного свого знайомого.

Дуже важливо для збереження енергії постійно радіти цьому світу – сонцю, птахам, деревам, квітам. У світі багато явищ і кожне з них психологічно впливає на оточуючих людей. Лише вдосконалюючись духовно, можна не втратити невидимий зв’язок з Космосом. Тільки здатність брати енергію з першоджерела забезпечує вихід з системи «жертва-вампір».

Якщо людина дуже довгий час не в силах впоратися з будь-якої гіркою образою, вона мимоволі стає енергетичним вампіром. Єдиний спосіб з цим впоратися – не дати образі проникнути в себе, не дозволяти накопичуватися. Тобто навчитися прощати. Якщо людина щиро простить всіх, вона підсвідомо очиститься від негативних емоцій.

Слід пам’ятати, що енергетичним вампіром може стати кожна людина незалежно від віку або життєвого статусу. Тому не варто ніколи керуватися негативними емоціями, хвилюватись з кожного приводу або через якісь проблеми в житті. Постарайтеся якомога більше перебувати в радісному настрої, не звертати уваги на дрібниці, ігнорувати грубих і некультурних людей. Для збереження життєвих сил потрібно якомога більше гуляти на природі, вживати натуральну їжу, любити оточуючих, слухати улюблену музику. Тільки за допомогою позитивних думок і любові до людей можна впоратися з будь-якою, навіть із самою нездійсненою проблемою.

Залишити коментар