Скутер-авто від Opel

Скутер-авто від Opel
Скутер-авто Opel Rocks-e, зовнішній вигляд

Німецький виробник автомобілів Opel випустив Opel Rocks-e SUM (Sustainable Urban Mobility) – щось середнє між скутером і автомобілем. Виробник впевнений, що це вдалий представник нової міської мобільності.

Німецький бренд Opel Rocks-e – компактний автомобіль (перелицьований Citroen Ami), поєднує в собі пересування на електротязі з захистом від вітру і дощу. У Німеччині Opel Rocks-e зможуть управляти водії у віці від 15 років з посвідченнями категорії AM1.

Opel Rocks-e належить до категорії легких транспортних засобів, екологічно чистий автомобіль для двох, його довжина 2,41 м, ширина – 1,39 м (без урахування дзеркал), вага – 471 кг (включаючи тягову батарею). Запас ходу до 75 км за WLTP, обмеження максимальної швидкості – до 45 км/год, колеса 14-дюймів, автомобіль здатний розвернутися на колі з діаметром 7,20 м, легко справляється з поворотами і вміститься в найтісніші паркувальні місця.

Батарея Opel Rocks-e – 5,5 кВт*г, заряджається від звичайної побутової розетки за 3,5 години, зарядний 3-метровий кабель входить в комплектацію SUM, для заправки на громадських зарядних станціях має спеціальний адаптер.

Rocks-e відрізняється елементом бренду Opel Vizor, світлодіодними фарами та покажчиками повороту. Двері пасажира відкриваються вперед, двері водія – назад. Передні та задні панелі кузова також ідентичні.

Скутер-авто від Opel
Салон Opel Rocks-e

В салоні: сидіння встановлені зі зсувом, що забезпечує пасажиру великий запас простору в ногах, сидіння водія з широким діапазоном подовжнього регулювання. Запас простору над головою достатній для людей 1,90 м ростом. В ногах у пасажира можна розмістити різні предмети загальним обсягом до 63 л. Також є зручний гачок для сумки розміру XXL.

Кокпіт в сучасному стилі, має чіткий дизайн, на дисплеї – режими руху (Drive, Neutral, Reverse), рівень заряду батареї та запас ходу. Виробник пропонує три варіанта комплектацій: Opel Rocks-e, Opel Rocks-e Klub і Opel Rocks-e TeKno. В Німеччині новий транспортний засіб буде коштувати значно менше компактних автомобілів і, починаючи з осені, Opel Rocks-e вже можна буде замовити онлайн або через мережу дилерських центрів Opel. На ринки інших країн вихід моделі очікується у 2022 році.

Джерело