Категорії
Різне

Дубай прикрасили «розумними деревами»

Найбільше місто ОАЕ придбало пристрої компанії Smart Palm. Smart Palm схожі на фінікові пальми, але при цьому вони ще роздають Wi-Fi, заряджають мобільні пристрої, відображають інформацію про визначні пам’ятки міста, погоду та інші теми.

Штучні дерева оснащені сонячними батареями, які накопичують сонячну енергію вдень, щоб працювати в темний час доби. Кожна електронна пальма транслює навколо сигнал Wi-Fi і оснащена вісьмома портами для швидкої зарядки мобільних телефонів і планшетних комп’ютерів. Шестиметрові «розумні дерева» обладнані камерами відеоспостереження.

Муніципалітет Дубая встановив Smart Palms на пляжі поряд з Burj Al Arab Hotel і планує системою Smart Palms охопити всі відкриті громадські пляжі в Al Mamzar, Jumeirah і Umm Suqeim. У квітні станції почали з’являтися в громадських парках. Генеральний директор муніципалітету Дубая Hussain Lootah сказав, що в перспективі Дубай повністю перетвориться в Smart City. Всього Smart Palm планує розмістити в Дубаї 103 високотехнологічних пальми.

За минулий рік муніципалітет витратив майже DH100 млн. (1 долар = 3,6725 дирхами) на пляж і на розвиток проектів берегової зони. Проект будували всього десять місяців з моменту зачаття до доставки готової продукції. Після отримання патенту Smart Palm почала працювати зі своїми партнерами, кожен з яких зробив свій внесок у загальну функціональність продукту.

Завдяки Smart Palm громадськість тепер матиме можливість скористатися безкоштовним виходом в Інтернет для отримання і надання цінної інформації, що охоплює широке коло питань від прогнозів погоди до орієнтації в навколишньому середовищі. Найголовніше, що ці структури цілком самодостатні завдяки моно кристалічним сонячним панелям, які забезпечують 21-відсоткову ефективність.

Дубай заробила міжнародну репутацію як місто технологій та інновацій. Громадські пляжі стали головним місцем для сотень тисяч людей щороку. Кожна система Smart Palms повністю працює від власного сонячного джерела живлення і спалахує в нічний час для естетичного вигляду. Може підтримувати до 50 користувачів одночасно в радіусі 53 метрів.

Станції можуть також відображати події на пляжі, служити в якості системи публічного оголошення, ознайомлювати з правилами та умовами поведінки на пляжі і на морі, надавати довідкові поради. На сьогодні Розумні Пальми є останнім пакетом, який додано до списку зручностей для пляжників.

Залишити відповідь