Категорії
Різне

Смертоносніші за акулу

Найчастіше в світогляді людини акула представлена справжнім чудовиськом, безжальним і абсолютно смертоносним. Насправді ж навіть найагресивніші види акул рідко нападають на людину. У людини набагато більше шансів померти від будь-якої побутової речі, наприклад, від повітряної кульки або від торгового автомата.

Краватки – предмет стилю одягу, який підкреслює статус володаря і на який найчастіше витрачають чималі гроші. Але… неправильно зав’язана краватка в екстремальній ситуації з легкістю може задушити свого господаря, що і відбувається з десятками людей щороку.

Телевізори – наприклад, в 2011 р двадцять дев’ять чоловік були убиті власними телевізорами, звалилися їм на голови. У тому ж році лише одна людина загинула через напад акули.

Мобільні телефони – спроба набрати повідомлення або побалакати за кермом призводить до тисяч аварій на рік по всьому світу. 25% всіх аварій відбувається якраз з цієї причини.

Торгові автомати вбивають на рік більше людей, ніж акули і отруйні змії разом узяті. Зазвичай вони «мстять», якщо хтось намагається вкрасти з них товар, падаючи і придавлюючи невдаху на смерть.

Свічки створюють приємну атмосферу, але необережне поводження з ними призводить до десятків тисяч пожеж по всьому світу, в яких гинуть сотні людей по всьому світу.

Повітряні кульки – від них помирає близько шести тисяч людей за рік, в основному це діти. Ними можна вдавитися, якщо випадково втягнути в горло.

Батути гарні як для фізичної активності, так і для зняття стресу. Але необережні стрибки на них призводять до серйозних травм, іноді до смертей.

Розпродажі, наприклад, на зразок знаменитої «чорної п’ятниці» в США, в яких гине до десятка осіб на рік.

Ліжко – один з необхідних предметів інтер’єру, але падаючи з нього уві сні, гине близько тисячі осіб на рік.

Ванни стають причиною багатьох смертей. Хтось підсковзнеться і ламає в ній шию, а хтось просто тоне. Таких випадків набирається на декілька тисяч на рік.

Див. також: Акула Port Jackson

Залишити відповідь