Категорії
Різне

Сода, як засіб для чистки судин

З віком люди, особливо, які живуть у великих містах і відчувають постійні стреси, повинні потурбуватися про профілактичне чищення судин свого організму. На сьогодні відомі різні народні засоби, які допомагають чистити судини від холестерину, але ефективно почистити судини можна і за допомогою харчової соди.

Для початку потрібно зрозуміти, чому саме судини закупорюються, до чого це може привести, як вибрати конкретний вид чистки і чи варто звертати увагу на протипоказання.

У складі багатьох продуктів харчування міститься холестерин. Якщо його в організм надходить дуже багато, то він осідає на стінках судин, в результаті чого розвиваються холестеринові бляшки. Вони заважають нормальному току крові по судинах, а якщо бляшки занадто великі, то вони можуть взагалі зупинити кров, що може бути навіть небезпечним для життя.

Порушення кровообігу в головному мозку через утворення холестеринових бляшок призводить до того, що судини звужуються. У підсумку, судинами проходить менше крові і мозок отримує менше кисню і поживних речовин. Все це проявляється такими симптомами як головний біль, шум у вухах, проблеми зі слухом і зором. Якщо не чистити судини, то незабаром може розвинутися атеросклероз, що підвищить ризик інфаркту або інсульту. Плюс до цього, потрібно відзначити зниження пам’яті і працездатності, прояв трофічних виразок і навіть розвиток грибкових інфекцій.

Всіх цих проблем допоможе запобігти чистка судин содою. Така регулярна чистка поверне судинам пружність і еластичність.

Багато людей відзначали, що саме чищення судин діє дивним і цілющим чином. Після процедури проходить головний біль, нормалізується тиск і знижується рівень холестерину. Організм людини ніби заряджається новою енергією.

Чистка судин і артерій допомагає підтримувати нормальну роботу системи серця і судин незалежно від віку. Вона забезпечує кожній людині довголіття, здоров’я і просто процвітання у фізичному і в емоційному плані.

Рекомендується, щоб така чистка харчовою содою або іншими народними засобами проводилася не рідше разу на рік. Дуже добре, якщо попередньо вдасться здати всі аналізи, перевірити стан здоров’я, проконсультуватися з лікарем.

До початку чистки рекомендується провести очищення кишечника, печінки і нирок, що дозволить позбавити організм від шлаків і токсинів, які можуть під час чищення судин перешкодити ефективності процедури.

Хочеться підкреслити, що під час чищення потрібно правильно харчуватися, намагаючись не зашлаковувати свій організм. Їсти більше овочів і фруктів, зробити акцент на нежирні сорти риби і м’яса, варити продукти або готувати на пару. Також можна сміливо ввести в меню каші, горіхи, цибулю і часник, бобові та ягоди. Ці продукти покращують прохідність судин, що на тлі загальної чистки харчовою содою вкрай важливо.

Що виключити з раціону, щоб результативно очистити судини:

  • жирні і копчені страви,
  • сало, вершкове масло і маргарин,
  • всі види консервів,
  • тістечка,
  • плавлений сир,
  • цукор замінювати медом.

Харчова сода широко застосовується в народній медицині не тільки для зовнішніх, але і для внутрішніх процедур. Вона впливає на кислотно-лужний баланс крові (рівень рН у здорової людини знаходиться на рівні 7,35-7,47).

Вживання жирного м’яса і цукру, борошняних виробів, при цьому відмовляти собі в овочах і фруктах, а ще й на тлі стресів, алкоголю і куріння змінює середовище крові в сторону кислого балансу. Тому, вживання соди дозволяє можливе кисле середовище повернути до нормального лужного стану. Харчова сода є одним з невитратних способів для чистки судин від холестеринових бляшок.

Залуження крові починають з п’ятої частини чайної ложки соди, яку потрібно розчинити в склянці окропу. Надалі кількість соди збільшують до половини чайної ложки. Пити соду тільки натщесерце або через мінімум дві години після прийому їжі. Після вживання соди не їжте протягом півгодини.

Повний курс очищення, якщо приймати розчин погашеної соди кожен день, становить місяць. Воду з содою пити два, а то і три рази протягом одної доби. Такий розчин можна вживати протягом усього життя, але робити це не частіше, ніж раз на тиждень.

Застосовується харчова сода за такою простою схемою, якщо густа кров і забиті судини. За умови дотримання інструкції вживання погашеної соди йде тільки на користь.

Можливі протипоказання чистки судин розчином соди:

  • при гострому гепатиті й виразці шлунка,
  • діабетикам без аналізу крові на цукор.

Взагалі, слід виключити наявність протипоказань, а при якихось хронічних недугах чистку проводити тільки під контролем лікаря.

Дуже важливо під час проведення такої чистки уважно стежити за своїм станом. Від розчину соди вас не повинно нудити, не повинна турбувати діарея або скупчення газів. Якщо такі побічні дії з’явилися, потрібно знизити кількість уживаної соди або зовсім відмовитися від такого способу очищення організму.

Залишити відповідь