Категорії
Кухня країн світу

Cолодкі бутерброди (блюда – хвилинки)

Бутерброд з печива з шоколадним маслом,
Бутерброд з повидлом або джемом,
Бутерброд з сиром та варенням,
Бутерброд з апельсином і родзинками,
Бутерброд з медом і горіхами,
Бутерброд з медом і ягодами,
Бутерброд з сиром і горіхами,
Подвійний бутерброд з печива з джемом,
Бутерброд з сиром і фруктами.

Солодкі бутерброди подають до чаю, кави, молочних напоїв з соком або до інших змішаних напоїв. Для приготування солодких бутербродів можна використовувати не надто тверде і не дуже солодке печиво, кекс, бісквіт, всі сорти хліба.

Бутерброд з повидлом або джемом
Інгредієнти для бутербродів з повидлом або джемом: 400 г хліба, 2 ст. ложки вершкового масла, 8 ст. ложок повидла або джему.
Приготування бутербродів з повидлом або джемом. Хліб намазати вершковим маслом, зверху повидлом або джемом.

Подвійний бутерброд з печива з джемом
Інгредієнти для подвійного бутерброда з печива з джемом: 300 г печива, 10 ст. ложок джему, 4 ст. ложки очищених горіхів, 4 ст. ложки сиру.
Приготування подвійного бутерброда з печива з джемом. Взяти два печива і покласти між ними шар джему, в який можна додати товчені горіхи або крихти різних сортів печива. Покладений на блюдо бутерброд з печива можна прикрасити «ґудзиками» розтертого сиру.

Бутерброд з печива з шоколадним маслом
Інгредієнти для бутербродів з печива з шоколадним маслом: 300 г печива, 200 г шоколадного масла, 2 ст. ложки кави або молока, вишні або виноград.
Приготування бутербродів з печива з шоколадним маслом. Між печивом покласти збите шоколадне масло, в яке трохи додати кави або молока. Печиво викласти на блюдо, прикрасити варенням або «ґудзиками» шоколадного масла, зверху помістити цілі вишні або виноградини.

Бутерброд з сиром і горіхами
Інгредієнти для бутербродів з сиром і горіхами: 300 г печива, 300 г сиру, 5 ст. ложок очищених горіхів.
Приготування бутербродів з сиром і горіхами. Печиво покрити товстим шаром солодкого сиру і посипати зверху товченими горіхами.

Бутерброд з сиром та варенням
Інгредієнти для бутербродів з сиром та варенням: 300 г печива, 300 г солодкого сиру, 4 ст. ложки варення.
Приготування бутербродів з сиром та варенням. Покласти на печиво сир, в середині зробити поглиблення для варення з ягодами. Густе варення або джем можна покласти гіркою на сир.

Бутерброд з сиром і фруктами
Інгредієнти для бутербродів з сиром і фруктами: 400 г хліба, 3 ст. ложки вершкового масла, 250 г сиру, 4 ст. ложки варення без соку (200 г фруктів).
Приготування бутербродів з сиром і фруктами. Білий хліб підсмажити, намазати вершковим маслом. Сир збити, додавши в нього варення або сік так, щоб він придбав рожевий відтінок. Бутерброди покрити сиром, зверху укласти зварені в цукровому сиропі фрукти.

Бутерброд з медом і горіхами
Інгредієнти для бутербродів з медом і горіхами: 400 г хліба або 300 г печива, 8 ст. ложок зацукрованого меду, 4 ст. ложки горіхів, 6 ст. ложок вершкового масла.
Приготування бутербродів з медом і горіхами:
– 1-й рецепт – вершкове масло розтерти, додати мед і частину подрібнених горіхів. Суміш нанести товстим шаром на основу. Бутерброди прикрасити цілими або рубленими горіхами, що залишилися;
– 2-й рецепт – печиво або підсушений білий хліб намазати вершковим маслом, зверху покласти зацукрований мед (рідкий мед розтечеться) і прикрасити цілими або рубаними горіхами.

Бутерброд з медом і ягодами
Інгредієнти для бутербродів з медом і ягодами: 400 г хліба або печива, 6 ст. ложок вершкового масла, 8 ст. ложок твердого меду, 2 склянки ягід.
Приготування бутербродів з медом і ягодами. Білий хліб або печиво покрити вершковим маслом і медом. На кожен бутерброд покласти ягоди (суницю, малину, смородину, виноград). Взимку ягоди можна замінити фруктами з компоту.

Бутерброд з апельсином і родзинками
Інгредієнти для бутербродів з апельсином і родзинками:
400 г хліба, 2 ст. ложки вершкового масла, листочки салату, 4 апельсини, 4 яблука, 4 ст. ложки родзинок.
Приготування бутербродів з апельсином і родзинками. Білий хліб покрити маслом. Покласти листочок салату, на нього в один ряд часточки апельсинів і скибочки яблука. Можна використовувати яблучний компот. Поруч покласти гірку остиглих, розбухлих в гарячій воді родзинок.

Залишити відповідь