Категорії
Різне

Сольові пов’язки в лікуванні

Практика застосування сольових пов’язок,
Як правильно приготувати сольовий розчин для пов’язки.

Матеріали в статті ознайомлювального характеру. За консультацією з приводу застосування будь-яких лікарських препаратів і методів лікування звертайтеся до лікаря.

Цей забутий рецепт було опубліковано в ЗСЖ у 2002 році. Сольовий розчин має абсорбувальні властивості і витягує з тканини рідину з патогенною флорою. Майже так само працює англійська сіль (магнезія) в компресі при мастопатії, ударах. Також сольові ванни – гарний метод для промивання носа, протирання сольовим розчином обличчя від зморшок, промивання пазух носа… Це все перевірено і працює.

Років 10 після війни я скористалася методом Щеглова для лікування власних зубів від карієсу, ускладненого гранулемою. Удача прийшла вже через два тижні. Пізніше працювала в поліклініці і могла б розповісти про цілий ряд досить важких випадків, коли пов’язка з сольовим розчином виявилася більш ефективною, ніж інші ліки. Тому стала вивчати вплив сольового розчину на такі хвороби, як холецистит, нефрит, хронічний апендицит, ревмокардит, запальні процеси в легенях, суглобовий ревматизм, остеомієліт, абсцеси після ін’єкції і так далі. Власне кажучи, це були окремі випадки, але кожен раз результат був позитивним. Можна розповісти про цілий ряд досить важких випадків, коли пов’язка з сольовим розчином виявилася більш ефективною, ніж всі інші ліки.

Одного разу під час відрядження я зупинилася на квартирі. Діти господині хворіли на коклюш. Вони безперервно і болісно кашляли. На ніч на спини я наклала їм сольові пов’язки. Через півтори години кашель припинився і до ранку вже не з’являвся. Після чотирьох пов’язок хвороба зникла безслідно.

У поліклініці, про яку йшла мова, хірург запропонував мені спробувати сольовий розчин при лікуванні пухлин. Першою такою пацієнткою виявилася жінка з раковою родимкою на обличчі. Вона звернула на цю родимку увагу півроку тому. За цей час родимка почервоніла, збільшилася і з неї виділялася сіро-бура рідина. Я стала робити їй сольові наклейки. Після першої ж наклейки пухлина зблідла і зменшилася. Після другої ще більше зблідла і як би стиснулася. Виділення припинилися. Вже після четвертої наклейки родимка набула свого первинного вигляду. З п’ятої наклейкою лікування закінчилося без оперативного втручання.

Потім була молода дівчина з аденомою грудної залози. Їй призначили операцію. Але до операції я порадила хворій робити сольові пов’язки на груди протягом декількох тижнів. Уявіть, операція не знадобилася. Через півроку у неї ж утворилася аденома на другій грудній залозі, і знову вона вилікувалася гіпертонічними пов’язками без операції. Я зустріла її через дев’ять років після лікування. Вона відчувала себе добре і про свою хворобу навіть не згадувала.

Могла б і далі продовжувати історії про чудове одужання: за допомогою пов’язок з гіпертонічним розчином зцілився викладач одного з курських інститутів, який після дев’яти сольових прокладок позбувся аденоми передміхурової залози. Жінка, яка страждала на білокрів’я, протягом трьох тижнів на ніч одягала сольові пов’язки (блуза і штани), знову повернула собі здоров’я.

Практика застосування сольових пов’язок

1. Куховарська сіль у водному розчині не більше 10 відсотків – активний сорбент. Вона витягує з хворого органу всі нечистоти. Але лікувальний ефект буде тільки в тому випадку, якщо пов’язка гігроскопічна, що визначається якістю використовуваного для пов’язки матеріалу.

2. Сольова пов’язка діє локально – тільки на хворий орган або на ділянку тіла. У міру поглинання рідини з підшкірного шару в неї піднімається тканинна рідина з глибших шарів, захоплюючи за собою всі хвороботворні мікроби, віруси і органічні речовини. Таким чином, під час дії пов’язки в тканинах хворого організму відбувається оновлення рідини, очищення від патогенного фактора і ліквідація патологічного процесу.

3. Пов’язка з гіпертонічним розчином кухонної солі діє поступово. Лікувальний результат досягається протягом 7-10 днів, а іноді і більше.

4. Використання розчину кухонної солі вимагає певної обережності. Не радять застосовувати пов’язку з розчином концентрації понад 10 відсотків. У деяких випадках краще навіть 8-відсотковий розчин. Розчин вам допоможе приготувати будь-який фармацевт.

Виникає питання: якщо пов’язка з гіпертонічним розчином так ефективна, чому цей метод лікування не застосовується широко? Все дуже просто – лікарі знаходяться в полоні медикаментозного лікування. Фармацевтичні фірми пропонують все нові і нові і більш дорогі ліки. На жаль, медицина – це теж бізнес. Гіпертонічний розчин – занадто простий і дешевий метод. Такі пов’язки – чудовий засіб в боротьбі з багатьма недугами. Скажімо, при нежитю і головних болях допоможе кругова пов’язка на лоб і потилицю на ніч. Через годину-півтори нежить проходить, а до ранку зникає і головний біль.

Пов’язка з гіпертонічним розчином буде корисною при перших же ознаках при будь-яких простудних захворюваннях. Якщо все ж таки упустили час і інфекція встигла проникнути в глотку і бронхи, тоді можна робити одночасно повну пов’язку на голову і шию (з 3-4 шарів м’якого тонкого полотна) і на спину (з 2 шарів вологого і 2 шарів сухого рушника) зазвичай на всю ніч. Лікування досягається після 4-5 процедур. При цьому я продовжую працювати.

Кілька років тому до мене звернулася родичка. Її дочка страждала від гострих нападів холециститу. Протягом тижня я їй прикладала бавовняну пов’язку з полотенця на область печінки. Складала його в 4 шари, змочувала в сольовому розчині і залишала на всю ніч. Пов’язка на печінку накладається в межах від заснування лівої грудної залози до середини поперечної лінії живота, і в ширину – від грудини і білої лінії живота спереду до хребта ззаду. Бинтується щільно одним широким бинтом, тугіше – на животі. Через 10 годин пов’язку знімають і на ту ж область на півгодини кладуть гарячу грілку. Робиться це для того, щоб в результаті глибокого прогрівання розширилися жовчні протоки для вільного проходження в кишечник збезводненої і згуслої жовчної маси. Грілка в даному випадку обов’язкова. Що ж стосується дівчинки, то після такого лікування пройшло чимало років, і вона на свою печінку не скаржиться.

Не хочу називати адреси, імена, прізвища. Хочете – вірте, хочете – ні, але 4-шарова сольова пов’язка з бавовняного рушника, накладена на обидві грудні залози на 8-9 годин на ніч, допомогла жінці позбутися за два тижні раку грудних залоз. Моя знайома з допомогою сольових тампонів, накладених прямо на шийку матки годин на 15, впоралася з раком шийки матки. Після 2 тижнів лікування пухлина зменшилась в 2-3 рази, стала м’якше, зростання її припинилося. Такою вона залишилася до теперішнього часу.

Сольовий розчин можна використовувати тільки в пов’язці, але ні в якому разі не в компресі. Концентрація солі в розчині не повинна перевищувати 10%, але і не опускатися нижче 8%. Пов’язка з розчином більшої концентрації може привести до руйнування капілярів в тканинах в області накладення.

Дуже важливий вибір матеріалу для пов’язки. Він повинен бути гігроскопічним, тобто легко промокати і без всяких залишків жиру, мазі, спирту, йоду. Неприпустимі вони і на шкірі, на яку накладається сольова пов’язка. Найкраще використовувати лляну і бавовняну тканину (рушник), багаторазово вживану і не один раз випрану. В кінцевому рахунку можна скористатися і марлею. Остання складається в 8 шарів. Будь-який інший із зазначених матеріалів – в 4 шари.

При накладенні пов’язки розчин повинен бути досить гарячим. Вичавлювати матеріал для пов’язки слід середньо, щоб він був не дуже сухим і не дуже вологим. На пов’язку нічого не треба накладати. Бинтують її бинтом або прикріплюють лейкопластиром. При різних легеневих процесах (виключається при кровотечах з легень) пов’язку краще накладати на спину, але при цьому треба точно знати локалізацію процесу.

Бинтують грудну клітку досить щільно, але не здавлюють подих. Живіт бинтують якомога тугіше, бо за ніч він звільняється, пов’язка стає вільною і перестає діяти. Вранці, після зняття пов’язки, матеріал потрібно добре прополоскати в теплій воді. Щоб пов’язка краще прилягала до спини, на вологі її шари між лопатками на хребет можна покласти валик і бинтувати його разом з пов’язкою. Ось, власне, і все.

Якщо у вас проблеми і ви не змогли їх вирішити в медичних установах, спробуйте скористатися сольовими пов’язками. Метод цей зовсім не якась сенсація. Він просто добре забутий.

Як правильно приготувати сольовий розчин для пов’язки: в 1 літр кип’яченої, сніжної, дощової або дистильованої теплої води додати 90 г харчової солі (3 столові ложки без верху), ретельно розмішати. Вийшов 9-процентний сольовий розчин.

8 шарів бавовняно-паперової марлі потримати в підготовленому розчині 1 хвилину, злегка віджати, щоб не текло, і покласти на хворе місце, зверху обов’язково покласти шматок з чистої баранячої вовни. Бинтувати бавовняно-паперовою тканиною або медичним бинтом, не застосовуючи поліетиленових прокладок. Зробити це перед сном і тримати до ранку. Вранці все зняти, а наступної ночі все повторити. Цей надзвичайно простий рецепт лікує багато хвороб, витягає токсини від хребта до шкіри, вбиває інфекції.

Користуючись цим рецептом кілька моїх знайомих і рідних врятували себе: від внутрішнього крововиливу, важкого забиття легень, запальних процесів в колінній суглобовій сумці, зараження крові, смертельного результату при крововиливу в ногу при глибокому ножовому пораненні, простудного запалення шийних м’язів…

Залишити відповідь