Категорії
Міста, країни, люди

Соцмережа для студентів у facebook

В facebook заявили про запуск нової платформи соцмережі Meet Classmates (познайомся з однокласниками) для студентів. На момент запуску Facebook Campus буде доступний в 30 коледжах і університетах США.

Meet Classmates (познайомся з однокласниками) в блозі компанії Facebook заявили, що повертаються до початкової ідеї бути соцмережею для студентів.

Компанія запускає платформу Facebook Campus, де учні коледжів та університетів зможуть спілкуватися, вступати в групи, знайомитися з майбутніми студентськими заходами, дізнаватися новини від адміністрації школи, спільно взаємодіяти.

Для нової платформи потрібно мати шкільну адресу електронної пошти (@.edu), яка буде перебувати в спеціальному підрозділі Facebook, внизу екрана або з меню «Інше» поруч розділами «Знайомства», «Ігри», «Новини», «Торговий майданчик» та інші.

«Ми хотіли створити продукт, в якому однокласникам було б легко зустрічатися один з одним, налагоджувати нові стосунки, – пояснює менеджер по продукту Facebook Campus Чармейн Хунг. – І ми вважаємо, що Campus зараз актуальний як ніколи. Через COVID-19 тепер навчання проходить в режимі онлайн, і студенти намагаються відреагувати на цю нову норму спілкування».

На момент запуску Campus платформу будуть підтримувати наступні університети і коледжі: Бенедикт Коледж; Браунський університет; Каліфорнійський технологічний інститут; Коледж Вільяма і Мері; Університет Дьюка; Міжнародний університет Флориди; Південний університет Джорджії; Державний університет Джорджії; Університет Джона Хопкінса та інші.