Категорії
Екстрим і спорт

Спосіб переміщення Лопіфіт

Лопіфіт (Lopifit) – веселий і екологічно чистий вид транспорту, бігова доріжка-велосипед з електроприводом. За допомогою електропередач в поєднанні з рухом пішохода можна рухатися зі швидкістю звичайного велосипеда. Засновник Лопіфіт Бруін Бергместер (Bergmeester).

Коли ви йдете по Lopifit, бігова доріжка рухається в зворотному напрямку. Щоб збільшити рух, датчик реєструє рух бігової доріжки і дає сигнал для електронного пристрою, який і активує двигун. Тепер двигун підтримує ваш рух. Якщо ви збираєтеся вгору, то можна активувати функцію вибігу.

Спосіб переміщення Лопіфіт
Лопіфіт

Лопіфіт – це абсолютно новий спосіб переміщення, за допомогою якого ви навіть зможете прогулятися парком. Застосувавши гальмо, ви можете двигун зупинити негайно.

Історія Lopifit. Де все це почалося? Lopifit як невелика ідея зародилася в думках Бергместера, коли він займався на своєму еліптичному тренажері в своєму гаражі. У нього виникла думка: «Цікаво, як я можу використовувати бігову доріжку на відкритому повітрі? Це приносило б набагато більше задоволення, включаючи і той факт, що я зможу насолоджуватися природою. Як щодо бігової доріжки на колесах?»

Спосіб переміщення Лопіфіт
Електричний привід quantum motor

Щоб отримати це право, Бруін (Bruin) працював протягом багатьох років. Те, що зараз називається Lopifit, є унікальним продуктом, що отримав світову увагу одразу як Бруін використав свій електровелосипед при ходьбі на відкритому повітрі.

Особливості та характеристики. Lopifit – це абсолютно новий спосіб переміщення в поєднанні з електроприводом й електропередачами, що підвищує швидкість пішохода до швидкості звичайного велосипеда.

Спосіб переміщення Лопіфіт
Світлодіодне освітлення Lopifit

Це добре не тільки для навколишнього середовища, але й для фізичного стану людини, її настрою. Для забезпечення надійної експлуатації лопіфіт збудовано з високоякісних компонентів.

Спосіб переміщення Лопіфіт
Багажник лопіфіт

Для технічного обслуговування Lopifit команда кваліфікованих фахівців пропонує найкращий сервіс. Щоб забезпечити вашу безпеку протягом усього часу використання, лопіфіт спереду і ззаду обладнано світлодіодним підсвічуванням. Загальна довжина Lopifit становить 2,3 м.

Спосіб переміщення Лопіфіт
Лопіфіт-переміщення

Потужний електричний привід Quantum Motor загорнуто в міцний каркас зі сталі. А ще, веселий і екологічно чистий тренажер – електровелосипед Lopifit має ультрамодний багажник.

Залишити відповідь