Стартап «Емо»

Стартап «Емо»
Настільний вихованець зі штучним інтелектом, емоціями та настроєм

Веб-портал кігстартер продовжує дивувати розміщеними там проектами. Цього разу популярністю користується «Емо» – робот-вихованець, оснащений процесором з функціями нейронної мережі.

Стартап «Емо»
Інтерактивний настільний вихованець з унікальною особистістю.

Настільний вихованець впізнає свого господаря та інших знайомих людей і вміє виконувати голосові команди. Однією з відмінних рис маленького робота є правдоподібні імітації емоцій.

Пристрій пересувається по поверхні столу на двох опорах і визначає край стільниці, щоб не впасти на підлогу.

Стартап «Емо»
1000+ облич та дій робота

Обличчям мема – це дисплей, який зображує очі і різноманітний настрій. Вбудовані датчики орієнтації, а також мікрофон відеокамери і динамік забезпечують взаємодію робота з зовнішнім світом. Розробники заявляють про здатність електронного вихованця висловлювати тисячі емоцій і супроводжувати їх придатними рухами своєрідною мовою тіла.

Крім розважальних функцій, Емо виконує роль інтерфейсу для систем домашньої автоматизації. Наприклад, він може почути команду на включення або виключення світла або іншого приладу і передати її через Wi-Fi в системі розумного будинку.

У ролі цифрового асистента Емо відповідає на питання про погоду, вмикає музику і навіть танцює під неї. Цей маленький робот ще один приклад інтеграції системи штучного інтелекту разом з глобальною мережею Інтернет в сучасне повсякденне життя.