Категорії
Кухня країн світу

Страви з редисом і редькою (кілька корисних рецептів)

Редис з картоплею,
Редис з сиром,
Редис з настурцією,
Редька з рослинною олією,
Редька з капустою білокачанною,
Редька з буряком і морквою,
Редька з квасом,
Редька з гарбузом і морквою.

Редис з картоплею. Листя редису відокремлюють від коренеплодів, перебирають, ретельно промивають і нарізують невеликими шматочками. Коренеплоди ретельно миють і нарізують кружальцями. Картоплю очистіть, промийте і наріжте тонкими скибочками. Зелену цибулю перебрати, промити і дрібно нарубати.
На дно каструлі укладають листя редиски, на них підготовлену картоплю. Овочі заливають гарячою солоною водою, варять 5-7 хвилин і настоюють без нагрівання 8-10 хвилин. Відвар зливають і використовують як напій. Відварену з листям картоплю змішують з підготовленим свіжим редисом, додають зелену цибулю, рослинну олію і подають до столу.
Інгредієнти для редису з картоплею: 10 шт. редису з листям, 3 картоплини, 2 склянки води, 3 ст. ложки рослинної олії, 2 ст. ложки зеленої цибулі, сіль за смаком.

Редис з сиром. Листя і редис готують так, як описано в рецепті редис з картоплею, додають сіль і залишають на 10-15 хвилин для виділення соку.
У холодному пастеризованому молоці розводять сир так, щоб отримати однорідну масу, додають в неї листя і редис, ретельно все перемішують і подають до столу.
Інгредієнти для редису з сиром: 10 шт. редису з листям, 200 г сиру, 1 склянка молока, сіль за смаком.

Редис з настурцією. Промитий редис наріжте кружальцями. Листя і квіти настурції промити і подрібнити. Редис і настурцію змішайте, додайте рослинну олію, сіль і гірчицю за смаком. Масу перемішують і подають до столу.
Інгредієнти для редису з настурцією: 10 шт. середньої величини редису, 5 квіток і листя настурції великої, 2 ст. ложки рослинної олії, сіль і гірчиця за смаком.

Редька з рослинною олією. Очищену і промиту редьку натирають на крупній тертці, змішують з сіллю і рослинною олією і подають до столу.
Інгредієнти для редьки з рослинною олією: 1 середньої величини редька, 1 ст. ложка рослинної олії, сіль за смаком.

Редька з капустою білокачанною. Промиту капусту разом з качаном нарізують соломкою, очищену редьку натирають на крупній тертці. Овочі змішують, заправляють сіллю і сметаною і подають до столу.
Інгредієнти для редьки з капустою білокачанною: 1 середньої величини редька, ½ склянки нашаткованої капусти, 2 ст. ложки сметани, сіль за смаком.

Редька з буряком і морквою. Овочі очистіть, промийте і натріть на крупній тертці. Зелену цибулю промийте і подрібніть. Тепер всі інгредієнти змішайте і додайте рослинної олії, сіль за смаком.
Інгредієнти для редьки з буряком і морквою: 1 редька, 1 буряк, 1 морква, 2 ст. ложки рубаної зеленої цибулі, 3 ст. ложки рослинної олії, сіль за смаком.

Редька з квасом. Очищену редьку натирають на крупній тертці, додають сіль, рубану зелену цибулю, сметану. Овочі заливають квасом і відразу ж подають до столу.
Редьку можна приготувати з холодною кип’яченою водою, кисляком, або з молочною сироваткою. В блюдо рекомендується додавати кріп, петрушку, селеру (зелень) та інші зелені пряні овочі.
Інгредієнти для редьки з квасом: одна середньої величини редька, 2 склянки квасу, 2 ст. ложки сметани, 1 ст. ложка рубленої зеленої цибулі, сіль за смаком.

Редька з гарбузом і морквою. Гарбуз миють і нарізують соломкою разом зі шкіркою. Очищені редьку та моркву натирають на крупній тертці, змішують з нарізаним гарбузом, заправляють сіллю і рослинною олією.
Інгредієнти для редьки з гарбузом і морквою: 1 склянка нашаткованого соломкою гарбуза, 1 редька середньої величини, 1 морква, 3 ст. ложки рослинної олії, сіль за смаком.

Залишити відповідь