Категорії
Кухня країн світу

Струдель по-німецьки

Струдель по-німецьки – кондитерський виріб у вигляді рулету з витяжного тіста з начинкою з м’якого протертого сира зі сметаною.

Складові для струдля по-німецьки:
– борошно пшеничне – 320 г,
– яйце – 7 шт.,
– олія рослинна – 40 мл,
– сир м’який – 200 г,
– цукор – 50 г,
– родзинки – 25 г,
– сметана – 200 г,
– цукрова пудра – 50 г,
– сіль.

Приготування струдля по-німецьки. Пшеничне борошно просіяти і зібрати гіркою. У поглиблення влити збиті яйця (2 шт.), рослинну олію, сіль, воду (150 мл) і замісити тісто. Тісто посипати борошном, накрити зігрітою каструлею.

Через півгодини тісто розкачати, розкласти на серветці, посипаній борошном, і розтягнути пласт на всі боки, спочатку потихеньку, потім більш енергійно. Тісто має бути зовсім тонким.

Начинка: м’який сир протерти, додати сіль, збиті яйця (4 шт.), цукор, сметану і добре перемішати. Тісто змастити олією, покласти начинку, зверху посипати корицею, родзинками або подрібненими цукатами. Підвести краї серветки і згорнути тісто рулетом, розрізати на дві частини і покласти на деко, змащене жиром. Струдель добре змастити збитим яйцем і зробити в тісті кілька розрізів. Спекти.

Готовий струдель злегка остудити, нарізати на порції і посипати цукровою пудрою або полити розтопленим вершковим маслом.

Складові для струдля по-німецьки: 320 грамів борошна пшеничного, 7 яєць, 40 мл рослинної олії, 200 грамів сиру м’якого, 50 грамів цукру, 25 грамів родзинок, 200 грамів сметани, 50 г цукрової пудри, сіль.