Категорії
Екстрим і спорт

Стрибок з парашутом у 103 роки – а чому б і ні?

У свої 103 роки Аїда Мендес продовжує стрибати з парашутом, дивуючи всю Бразилію. Мешканка міста Макапа у серпні цього року здійснила вже третій стрибок у своєму житті після того, як відсвяткувала 100-річний ювілей.

Задля свого захоплення бабця Аїда приїжджає на авіабазу в місто Фос-де-Ігуасу, яке розташоване на стику кордонів Бразилії, Аргентини та Парагваю. Свій третій стрибок з висоти понад 3 тис. метрів парашутистка-ветеран виконала під одним куполом разом з інструктором у супроводі телеоператорів.

Стрибок з парашутом у 103 роки - а чому б і ні?
Аїда Мендес стрибає з парашутом у 103 роки

На цей раз були дотримані всі необхідні формальності для того, щоб зареєструвати факт «рекорду довголіття в парашутному спорті». Стрибок, виконаний з невеличкою затяжкою, щоб відчути насолоду вільного падіння, тривав близько шести хвилин. Відповідно, у парашутистки був час насолодитися захоплюючим видом однієї з найбільших у світі ГЕС «Ітайп». Приземлення було, з технічної точки зору, майже бездоганним.

Стрибок з парашутом у 103 роки - а чому б і ні?

«У житті треба бути сміливим, хоробрість завжди знадобиться», – вважає Мендес, яка після приземлення заявила, що «не має наміру залишати хобі, поки є здоров’я». До речі, перед стрибком вона пройшла повноцінний медогляд, включаючи перевірку артеріального тиску.

На авіабазі Аїда – одна з найвідоміших парашутисток. «Нам є, на кого рівнятися», – резюмував у розмові з журналістами інструктор Паулу Роберту Пінту, на рахунку якого майже 10 тис. стрибків за 35 років професійної кар’єри.

Джерело

Залишити відповідь