Категорії
Екстрим і спорт

Стрибок з висоти 7620 метрів без парашута

Екстремал Люк Ейкінс вистрибнув з легкомоторного літака на висоті 7620 м без парашута. При собі він мав навігаційну систему GPS і камеру.
Політ спортсмена тривав близько 2-х хвилин, після чого він приземлився на розтягнуту чотирма кранами спеціальну квадратну сітку (30 на 30 метрів).

Стрибок з висоти 7620 метрів без парашута
Люк Ейкінс

За словами Ейкінса, перед тим як сісти в літак, йому висунули вимогу надіти парашут. Але коли літак піднявся вгору, домовленість про парашут було скасовано і він його зняв.

Спадковий скайдайвер сорокадворічний Люк Ейкінс зробив свій перший стрибок в 12 років. Професійно почав займатися парашутним спортом з 16 років.

Сьогодні він є тренером з парашутного спорту. Виростив плеяду елітних парашутистів. Відзначився як каскадер у фільмі «Залізна людина 3». Щорічно виконує понад 800 приземлень. Зараз на його рахунку більше 18 000 стрибків.

Цікаво, що на випробуваннях один зі скинутих з висоти манекенів на швидкості приблизно 200 км за годину пробив сітку на очах екстремала. Але 30 липня не розкривши парашута в Південній Каліфорнії (США) скайдайвер Люк Ейкінс здійснив успішний стрибок з висоти 7600 метрів. Пряму трансляцію небезпечного рекорду вів телеканал Fox.

Стрибок з висоти 7620 метрів без парашута
Люк Ейкінс, стрибок без парашута

Як видно з трансляції, скайдайвер відчуває себе добре, твердо стоїть на ногах і обіймається зі своєю групою підтримки. Ведучий трансляції зазначив, що найближчим часом медики оцінять стан спортсмена-екстремала.

Залишити відповідь