Судно не пускають в жоден порт ЄС

Судно не пускають в жоден порт ЄС
Капітан танкера «Maersk Etienne» В. Єрошкін

Український капітан врятував людей і тепер це судно не пускають в жоден порт ЄС.

38-річний капітан танкера «Maersk Etienne» Володимир Єрошкін та його команда місяць тому врятували в морі 27 африканських мігрантів. Тепер танкер не приймає жоден порт ЄС, а його команда намагається не допустити, щоб хтось із врятованих людей через безвихідь не наклав на себе руки, про цю історію повідомляє ВВС.

Сьогодні танкер стоїть біля берегів Мальти. На борту крім 21 людини екіпажу перебувають біженці з африканських країн (25 чоловіків, одна вагітна жінка та одна дитина).

«Ми стоїмо на місці. Зараз у нас немає порту призначення. Ніхто не погоджується прийняти цих людей», – розповів Єрошкін.

За словами українця, ситуація стала критичною, судно паралізовано і не може нікуди йти, воно не призначене для перевезення пасажирів. В команді немає людей, які можуть надавати кваліфіковану медичну допомогу.

У Міжнародній конвенції з охорони людського життя на морі сказано, що будь-яке судно зобов’язане невідкладно прийти на допомогу людині, яка опинилися в скрутному становищі. Врятованих в морі людей повинні прийняти в найближчому порту. У випадку з танкером «Maersk Etienne» цього не сталося.

Залишити коментар