Категорії
Різне

Сукня-дрон Леді Гаги

Виступи Леді Гаги завжди відрізнялися оригінальністю і ексцентричністю. На цей раз поп-діва здивувала публіку своїм високотехнологічним нарядом. Американська співачка з’явилася на сцені в «літаючій сукні».

Як пише британська газета The Daily Mail, на вечірці в Нью-Йорку, приуроченій до виходу музичного альбому Artpop, 27-річна Гага продемонструвала прототип літального апарату Volantis, який співачка назвала «першою в світі літаючою сукнею».

Сукня-дрон Леді Гаги
Дрон Volantis

Пізніше Гага зізналася, що насправді Volantis є транспортним засобом, і заявила, що він висловлює настрій молоді: «Я хотіла присвятити сьогоднішній день чомусь важливому для мене. І цим важливим є молодь усього світу. Вона мене надихає».

Літальний апарат має шість циліндричних приводів з лопатями з вуглецевого волокна. Кабіна пілота виконана в формі жіночого плаття. Volantis управляється дистанційно за допомогою радіосигналів.

Зовні Volantis схожий на величезного дрона AR.Drone виробництва Parrot, проте над створенням персонального літального апарату Гаги працювала інша технологічна компанія – Studio XO.
Схоже, Volantis є розминкою перед виступом співачки в відкритому космосі. Свій перший концерт на орбіті Леді Гага дасть в 2015 році.

Залишити відповідь