Сутність Кішки

Кішку без перебільшення можна назвати представником іншого розуму. Чим більше ми дізнаємося про неї, тим більше переконуємося, що цей розум нітрохи не поступається людському. Вона абсолютно не потребує нас, але чомусь завжди поруч.

Стародавні священні тексти стверджують, до великого потопу кішок на Землі не було. Одні легенди кажуть, її створили боги, схрестив лева і мавпу. Інші, що кішка сама прийшла до людини. У Перу знайдені наскальні малюнки, яким понад 10 000 років. У печері зображені ракети, астронавти і істоти, схожі на кішок. У певному сенсі можна сказати, що котяче око – це око всесвіту.

Вони несуть цю енергію, можливо спостерігають за людиною тут на землі. Можливо вони приставлені до людини, щоб допомагати їй? Кішка – істота з надприродними здібностями, якими не володіє більше ніхто на планеті. У цьому можна переконатися, заглянувши їй в очі. Вони набагато більші, ніж необхідно нічному мисливцеві. І вміють не тільки бачити. В оці кішки є сегмент, який дає їй можливість «чути» очима, незважаючи на те, що вуха кішки одні з найкращих у тваринному світі.

Навіщо кішці такий сегмент? Ця таємниця, яка на даний момент ще не пояснена. Можливо в цьому криється якась розгадка її надприродних здібностей. Культ кішки зародився в Давньому Єгипті, оскільки перші домашні коти з’явилися саме там. Вони врятовували врожай від гризунів. Богиня Бастет, зображувана з головою кішки, для єгиптянина значила більше, ніж інші божества. Головна сфера, де царювала Бастет, це берегиня жіночої половини будинку.

У священному місті Геліополі символом верховного бога Ра була статуя кішки гігантських розмірів. Її зіниці змінювалися від направлення сонячних променів, вона служила для визначення часу. З скульптури раз на годину бив струмінь води. Як стародавнім людям вдалося створити такий досконалий механізм не відомо. На стінах гробниць фараонів збереглися тексти про подорож в інший світ, на порозі якого вартує Міо Ціо – кіт з вогняними ножами. Він охороняє ворота до царства Осіріса, владики світу мертвих.

Від тигра і до найменшої кішки вони ніби прикордонники. Вони мешкають в цьому світі, вони пов’язані з сонцем, вони здатні пробивати сили хаосу. З іншого боку, вони здатні проникати в ті сфери, які людині не доступні. Вони царюють вночі. Це нічна тварина. У них інше око. Тобто вони знаходяться в двох сферах одночасно, тому кішка і як сфінкс і як лев може зображуватися хранителем порталу простору.

Художник Нікос Сафронов опинився в Єгипті на запрошення влади країни. Користуючись привілеями високого гостя, Нікос попросив відвезти його в одну із закритих для туристів пірамід Гізи і мало не залишився там на завжди. Араби забули забрати художника. З’ясувалося, що людина яка завела його в піраміду, пішла у відпустку і піклування про високого гостя було передано іншому службовцю. В результаті художник не міг знайти вихід з лабіринту піраміди. Чорні коридори розходилися, виявлялися тупиками або знову виводили назад. Втомившись, він приліг і задрімав.

Отямився Нікос від незрозумілого шуму: зал, де він перебував осяявся світильниками. У центрі стояв саркофаг, а в ньому наче живий лежав чоловік. Решта навколо нього вимовляли заклинання. А по стінах повзли дивні тіні істот з головами тварин. Давня церемонія вразила Нікоса Сафронова.

Деякий час він спостерігав за подіями, але в глибині душі виростала тривога. Нарешті художник виразно відчув, що йому пора повертатися. Як тільки він подумав про це, в кутку почулося легке шелестіння. Він смутно розрізнив в напівтемряві маленьке кошеня. Кошеня було тепле і навіть гаряче. Коли художник торкнувся його, картина Стародавнього Єгипту стала загасати і зникла зовсім. Він опустив кошеня на підлогу і пішов слідом за ним. В результаті з’явилося слабке світло і художник вийшов до виходу. Сьогодні донський сфінкс, так називається ця порода, живе у художника в офісі.

Мозок кішки настільки досконалий, що був обраний як модель для комп’ютерів нового покоління. Це найкраща в живій природі система, яка може вчитися, розпізнавати інформацію і одночасно приймати масу складних рішень. Досі немає відповіді на питання, як кішка орієнтується в просторі. Є різні теорії і думки з приводу повернення кішок за 100, а часом і за тисячі кілометрів. Було відмічено, що кішка повертається додому швидше, ніж здатна пересуватися.

Люди, що були в стані клінічної смерті, бачили кішок на межі двох світів. Звідси і виникли легенди про котів-примар. Японці вважали, що кішка обертається красивою дівчиною і спокушає чоловіків. У новосілля кішку першою пускали в будинок. Відома китайська легенда про древній храм, в який рідко заходили люди. І ось кішка, яка жила неподалік, вийшла на дорогу і стала лапою зазивати всіх в храм. Люди подумали, це не проста кішка, і пішли молитися. З тих пір скульптурка-талісман кішки-зазивали з піднятою лапкою є в будь-якому східному ресторані або готелі. Стародавні греки вважали, що богиня любові Діана приймає вигляд кішки. Римляни, що кішкою обертається богиня свободи Лібертас.

Кіт Оскар кожен свій день починає з обходу палат в будинку пристарілих Стірхаус. Він сідає на ліжко пацієнта, якому залишилося жити лічені години. Це відбувається завжди, коли пацієнт близький до смерті. Оскар не несе смерть, він лише її передвіщає, причому завжди безпомилково. Кіт раніше лікарів визначає кому належить перехід в інший світ.

Кішки здатні бачити найдрібніші частинки світла. Її очне дно відбиває відблиски, ось чому котячі очі горять у темряві. Цей принцип заломлення променів використовується в дорожніх знаках. За сітківкою ока кішки є унікальне мікроскопічне дзеркальце – тапетум. Воно вловлює ледь помітні сигнали в інфрачервоному та ультрафіолетовому спектрах, в невидимих для людини.

Таким чином кішка може бачити ауру людини, енергетичні субстанції і привидів. У кішки є ще один унікальний орган почуттів, його називають третім оком. Але до зору він відношення не має. Орган Якобсона знаходиться в основі пасти. Він вловлює заряди електрики в атмосфері, слабке тремтіння ґрунту, коливання магнітного поля. Існує якась складова в навколишньому середовищі, яка є передвісником землетрусів.

Кіт вдихає і відчуває майбутнє. Коти блокадного Ленінграда рятували місто не тільки від щурів. Вони ховалися в притулок задовго до оголошення повітряної тривоги. У Неаполі кішки живуть в кожній родині, люди вірять, що кішки можуть попередити про гнів Везувію. Котів також тримали і на кораблях, вони не тільки ловили мишей, але і передбачали шторм. Кішки жили і у дружин моряків. У сім’ї знали, якщо кішка несамовито метушиться по берегу і тоскно виє, судно пішло на дно. Дослідники називають це телепатією – здатністю обмінюватися думками або посилати образи.

Відомі історії, коли коти вводили в стан трансу свою здобич, дрібних птахів або гризунів. А люди, зачаровані уважним поглядом вусатих вихованців, автоматично йшли і накладали їм в миски нової їжі. Американські вчені спробували пояснити секрет магічного впливу кішок. За їх версією вся справа в мікроорганізмах, які можна знайти у птахів, тварин і навіть людини.

Цей паразит розмножується тільки в шлунку кішки. Він може впливати на мозок свого носія. Досліди показали, що пацюки заражені токсоплазмозом втрачають волю і готові самі йти в лапи до вусатого хижака. Саме цей паразит змушує людину бути з кішкою добрим і лагідним. Для більшості людей токсоплазмоз нешкідливий, але в рідкісних випадках відбувається зміна особистості і появи симптомів шизофренії.

Вважається, що у кішки дев’ять життів. Цією властивістю її наділили за надприродне виживання. При падінні з великої висоти кішка завжди приземляється на чотири лапи і залишається ціла. Справа в тому, що вона вміє сповільнювати свою швидкість. Коли площа тіла збільшується, зростає опір повітря. Кішка інстинктивно робить це як справжній парашутист, перевертаючись і розкидаючи лапи. Втім деякі вчені підозрюють у неї наявність ще якогось механізму порятунку.

Перед відправкою людини в космос вчені продумували способи орієнтування в умовах невагомості. Природа підказала ідеальний варіант. Падаюча на чотири лапи кішка, коректує положення тіла за допомогою хвоста. Тому й створювалися обертальні методики для рук, ніг, для того щоб космонавт міг вміло коригувати своє тіло в невагомості.

Сутність Кішки
Кішки – космонавти

Сама кішка в космосі побувала лише одного разу, хоча могла б стати відмінним космічним першопрохідцем. Невеликі розміри і вага, помірність в їжі, інтелект і приголомшливе виживання зробили її відмінним претендентом для польотів. У 1963 році на дослідному полігоні Хаммагір Франція готувала старт ракети Вероніка-47. Для польоту довго тренували кота Фелікса.

18 жовтня повинен був відбутися запуск, але він ледь не був зірваний. За добу до запуску ракети в космос даний пілот втік. У спішному порядку працівники космодрому зловили і запустили в капсулу першу ліпшу кішку. Пізніше у пресі буде оголошено, що її звуть Феліса. Старт пройшов за планом. Політ тривав всього 15 хвилин і закінчився успішно. На цьому історія котячої космонавтики закінчується. При першій же можливості Феліса теж втекла з космодрому. Можна використовувати природні можливості кішки, але дресирувати кішку неможливо.

Легенди про дев’ять життів кішки можна знайти у давній історії. У загадковій країні М’янмі був храм блакитноокої богині Цунь Хуан Цхе. Ченці поклонялися її золотій статуї. Богиня допомагала душам померлих переселитися в нове тіло. Ті ж хто не зміг знайти новий притулок, поверталися в храм у вигляді котів з жовтими очима.

Одного разу на храм напали бандити, щоб викрасти золоту статую. Поранений старійшина ченців Мун Хе помер у ніг богині. Раптом його чорний улюблений кіт видав дивний крик, він стояв на голові свого господаря, і водночас все його тіло стало золотим, очі синіми як у богині, а кінчики лап білими. Під його пильним поглядом монахи здолали бандитів. Через деякий час всі кішки монастиря стали такого ж кольору.

Лікування кішкою називається фелінотерапією. Хвостаті лікарі спеціалізуються на різних хворобах залежно від породи. Довгошерсті персидські, ангорські, сибірські лікують нервові розлади і болі в суглобах. Кішки з шерстю середньої довжини зцілюють серцеві недуги. Короткошерсті і лисі справляються з хворобами нирок і травної системи. Муркотіння з точки зору впливу на людину заспокоює. Але найголовніше це здатність кішки самовідновлюватися і самолікуватися. Можливо вона використовує створення електростатичних розрядів, коли треться об щось мугикаючи. Вчені вважають, муркотіння кішки це те саме, що і ультразвукова терапія, тільки краще. Кішка мугикає в діапазоні від 27 до 44 Гц, це зміцнює кістки, покращують кровообіг і нормалізує тиск.

Залишити відповідь