Свідомість під прицілом

Свідомість під прицілом
Радіолокаційний вузол ЗГРЛС Чорнобилю-2. ЗГРЛС - загоризонтна радіолокаційна станція, що здійснює спостереження повітряного простору на великих відстанях

Питання впливу на свідомість і підсвідомість здавна цікавила людину. Практично в усьому світі йде робота над методами прихованого впливу на людську психіку. Психологічна зброя є ефективною, таємничою і часто діагностуються важко, тому в її необмеженому використанні зацікавлені військові, спецслужби і кримінал.

Досягнення сучасної науки і техніки визначили розвиток інформаційних і психофізіологічних технологій, що дозволяє створювати засоби прихованого дистанційного впливу на психіку і фізіологію людини. Є широкий спектр засобів, здатних гарантовано змінювати спосіб мислення, програмувати поведінку, порушувати адекватність реакцій і штучно прищеплювати синдром залежності.

Аудіовізуальний вплив здійснюється через слуховий або зорові канали, коли дуже слабкі подразники, які не сприймаються свідомістю, глибоко впроваджуються в підсвідомість і непомітно орієнтують мислення і поведінку людини в заданому напрямку.

За допомогою ультразвуку теплові або механічні дії пружних коливань понад 100 Гц, що не відчуваються людиною, впливають на розумові структури і нервову систему, викликають головний біль, запаморочення, розлад зору та дихання, конвульсії аж до відключення свідомості.

Використання інфразвуку (частоти нижче 16 Гц) малої інтенсивності (близько 120 децибел) викликає нудоту, дзвін у вухах, погіршення зору, страх. Звук середньої інтенсивності (до 130 децибел) виводить з ладу органи травлення і мозок, породжує параліч, а іноді і сліпоту. Вплив інфразвуку інтенсивністю 130 децибел і вище може викликати у об’єкта зупинку серця. Під впливом понад високочастотного випромінювання виникають порушення сприйняття реальності, втома, нудота, головний біль, можуть пошкоджуватися серце, мозок, центральна нервова система. В якості антенних передавачів таких хвиль можуть використовуватися телефонні дроти, труби каналізації та опалення, телевізор, протипожежна сигналізація.

За оцінками військових фахівців, американська армія за допомогою безпілотного літального апарату здатна за допомогою НВЧ-генератора (надвисока частота) зупиняти в декількох сотнях метрів від берега кораблі ворожого морського десанту.

Далекодійний акустичний пристрій LRAD від компанії American Technology Corporation для застосування військовими і поліцією. Ця звукова гармата здатна впливати на поведінку натовпу, налаштовуватися на окремо обрану людину, виключно для однієї людини транслювати звук, впливати на команди кораблів противника, очищати будівлі від терористів і т. п.

Установка ADS (Active Denial System) – потужний НВЧ-випромінювач енергії в діапазоні міліметрових радіохвиль. Надає короткочасний шоковий вплив на людей на відстані до 500 м. При опроміненні добровольці відчували больовий шок і рефлекторне прагнення негайно сховатися із зони ураження, так званий «Goodbye effect».

Апарат «Радіогіпноз» – НВЧ-генератор і випромінювач електромагнітних хвиль певної частоти і форми сигналу, занурює в сон на відстані в кілька десятків кілометрів ціле місто.

Комплекс загоризонтної радіолокаційної станції «Чорнобиль-2», в західній пресі відомий як «Steel yard», а також діюча американська науково-дослідна станція ХААРП на Алясці – амплітудна модуляція сигналу цих станцій низькочастотними сигналами, що збігаються з альфа- тетта- ритмами головного мозку людини, може впливати на самопочуття та емоційний стан населення цілої країни.

Паралельно з військовими, пристрої для роботи зі свідомістю розробляють і приватні електронні підприємства. Фірма Соні розробила і запатентувала технологію Ultrasound (Sony) – пристрої електронних очей і вух. Прилади за допомогою імпульсного ультразвуку передають відео і звукові сигнали прямо в мозок. А при застосуванні цієї технології до електронних ігор, геймери зможуть відчувати запахи, отримувати відповідні з комп’ютерною програмою почуття.

Електронний шолом BBCI, розроблений інститутом Фраунгофера в Берліні та медичним факультетом Берлінського університету Гумбольдта «Шаріте», зчитуючи і аналізуючи активність рухової зони кори головного мозку, дозволяє оператору силою думки управляти комп’ютером.

В якості психологічної зброї можуть використовуватися і технології, подібні знаменитому 25-му кадру. Про це заявив розробник методики транспарантного відео, керівник НДІ психотехнологій, професор Ігор Смирнов. На відміну від методу 25-го кадру, де картинка навіювання показується одним кадром, в новій технології зображення розбирається по частинах і маскується в кадри відеоряду. У цьому випадку, свідомості розрізнити відеофабули навіювання важче, і команди безпосередньо впливають на підсвідомість.

Психотропна зброя також має великий вражаючий фактор на психіку людини. Кілька ампул психомиметиків, розчинених у водоймах Москви, достатньо щоб викликати паніку, жах і інші подібні ефекти у всього населення міста. Незважаючи на труднощі з кінцевим дозуванням, одержуваної жертвами, військові продовжують досліджувати цей напрямок озброєнь, представлений препаратами ЛСД, BZ, діметилтриптаміном, мескаліном, ДОБ, ДІМ, дельта-9-тетрагідроканнабінолом, фенциклідином та ін.

Нові інформаційні технології, засоби масової комунікації багаторазово підсилюють можливості такого впливу на психіку людини, на групи людей і навіть на населення цілої країни. Генератори, створені Франкфуртським інститутом хімічних технологій (Німеччина), призначені для впливу на натовп при масових заворушеннях. Випромінювання новітньої французької установки здатне не тільки проникати крізь бетон і броню, але і дуже швидко руйнувати їх.

Залишити коментар