Категорії
Природа Тварини

Свободу Квілті

У техаському притулку для тварин Friends For Life (США) ізолювали кота на ім’я Квілті, який випускав інших вихованців на свободу. В даний час для чотириногого шукають господарів.

На сторінці притулку в Facebook залишений пост, в якому зазначається, що кіт любить випускати інших тварин із загального приміщення. Робив він це по кілька разів на день. В результаті працівники притулку прийняли рішення ізолювати Квілті в інше приміщення.

У повідомленні наголошується, що такої навички кіт придбав, найімовірніше, не у Friends For Life, а в будинку, де жив раніше, оскільки і звідти випускав пса.

Працівник притулку розповів Fox 11 Los Angeles, що Квілті вигулював тварин кілька ночей поспіль. Вранці персонал приходив на роботу і спостерігав безлад: безліч кішок гуляли по приміщенню, залишаючи за собою хаос і руйнування. Один з членів притулку помочився на килимок для комп’ютерної миші, інший – в ящик для пожертвувань.

Квілті намагалися втихомирити, купивши для нього спеціальний замок, який таємничим чином десь зник перед установкою. Потім кота відправили в «котяче ШІЗО», але Квілті намагався вибратися і звідти.

Після того, як новина про Квілті поширилася в Мережі, багато користувачів почали вимагати звільнити кота. В притулку вирішили не втрачати момент і навіть випустили тематичний Мерч з вихованцем. Завдяки придбаній славі, Квілті знайшов вже безліч потенційних господарів.

Залишити відповідь