Категорії
Міста, країни, люди Приколи

«Сюрприз» з екскрементів

Кілька днів тому подружня пара з Беркшира (Великобританія) була шокована інцидентом: пенсіонери і досі не можуть оговтатися від потрясіння, викликаного падінням у двір їхнього будинку 10-кілограмової плити з людських екскрементів. За словами 72-річних Пітера і Барбари Грей вони перебували вдома, коли впала кам’яна брила і пробила в газоні дев’ятидюймову діру (23 см).

При більш пильному розгляді 10-кілограмового предмету, який упав з неба, стало зрозуміло, що камінь складається із заморожених людських екскрементів. Цей «сюрприз» відірвався від літака, що час від часу пролітає над будинком Пітера і Барбари Грей.

«Сюрприз» з екскрементів
10-кілограмова брила льоду з людських екскрементів

«Ця ракета відірвалася від літака і це єдине логічне пояснення, – заявив Пітер Грей. – Ми живемо на заході від Хітроу (найбільший аеропорт Лондона) і час від часу над нами пролітають літаки, але не надто часто. Ми з моєю дружиною Барбарою вважаємо, що нам неймовірно пощастило залишитися в живих, і радіємо з того, що ця плита не впала на дах нашого будинку чи сараю. Я не сумніваюся в тому, що брила з льоду могла б убити одного з нас, як би ми вийшли у двір. Ми шоковані подією і тепер постійно задаємося питанням, чи впаде нам на голову ще один шматок з екскрементів».

Чоловіка підтримала і дружина: «Уявляєте, з якою силою повинна була впасти ця брила, щоб пробити таку дірку в газоні. А коли б на цій ділянці стояла людина?»

Представники місцевих ЗМІ звернулися за коментарями до прес-секретаря Управління цивільної авіації Великобританії, і він зізнався, що «шматок льоду може бути результатом витоку з літака, швидше за все, з туалету. Ці інциденти відбуваються дуже рідко і, на жаль, іноді люди знаходять подібні утворення».

Журналісти, що висвітлюють цю подію, зазначили, що за останні 40 років було зафіксовано п’ять випадків падіння заморожених фекалій, в результаті чого постраждали люди. Про одну з жертв, 52-річну Керолайн Гай з графства Стаффордшир, повідомлялося на FederalPost.

Залишити відповідь