Категорії
Різне

Концепт телевізора-стільця NapTV

Сьогодні виробники телевізорів стали придумувати новий функціонал і нові форми телевізорів. Телевізори стали більші, тонші, з’явилися прозорі, з якісним зображенням і технологією 3D.

Сучасні телевізори прекрасно взаємодіють з Інтернетом, ігровими приставками і як і раніше залишилися актуальним джерелом інформації.

Корейський дизайнер Sung-kyu Nam придумав концепт телевізора NapTV для екстремальних глядачів. Для перегляду улюблених передач телеглядачеві потрібно буде лягти під стілець, а інші члени родини можуть стілець використовувати за призначенням, тобто сидіти на стільці.

Концепт телевізора-стільця NapTV
Концепт телевізора-стільця NapTV

Якщо виникає бажання подивитися телевізор всім разом, стілець перевертають набік (з боків багатофункціонального концепту телевізора передбачені дві ручки.

Всередині розташовані гучномовці, концептуальна подушка з вбудованим пультом управління. Завжди під рукою (вірніше під головою) вибір каналів і гучності.

Концепт телевізора-стільця NapTV
Телегаджет для айФону Big Screen Viewer

Tristan Dalay з Філіппін придумав телегаджет для айФону Big Screen Viewer – це пластиковий короб з прорізами з боків для доступу до екрану і кнопок ай-фону, в основі телегаджета складна лінза Френеля, що збільшує зображення.

Залишити відповідь