Категорії
Природа Тварини

Телицю Пош Спайс продали за 360 тис доларів

Породисту телицю продали на аукціоні в Англії за 360 тис доларів. Заводчики (колишні власники) корови Крістін Вільямс і Пол Тіппетс назвали запропоновану ним суму приголомшуючою.

Телицю на прізвисько Пош Спайс, названа на честь однієї з учасниць групи Spice Girls, продали на аукціоні в англійському графстві Шропшир за 262 тисячі фунтів стерлінгів (це близько 360 тис доларів). За словами Вільямс, називати корів іменами учасниць групи Spice Girls стало вже своєрідною традицією.

Маму Пош Спайс звали Джинджер Спайс (сценічне ім’я Джері Холлівелл). Фермер розповідає, що Джинджер Спайс була феноменальною красунею і три рази завойовувала приз на виставці корів в шотландському Балморалі.

Коли у неї народилася теличка, розказують заводчики, відразу стало зрозуміло, що вона буде не менш красивою, а значить можна вибрати ще одне ім’я з колись популярної групи.

«Я закохалася в неї одразу, як тільки побачила», – говорить Вільямс про Пош Спайс (це було сценічним ім’ям Вікторії Бекхем).

Дорожнеча молодої корови обумовлена ​​її незвичайною породою – Лімузин, але навіть для заводчиків така вартість була несподіваною. Останній ціновий рекорд цієї породи корів був зафіксований ще в 2014 році, коли теличку продали рівно в два рази дешевше – за 131,2 тис фунтів.

Фермер Крістін Вільямс, яка продала теличку Пош Спайс, сказала, що виручені гроші на кшталт виграшу в лотерею. За її словами, покупець по достоїнству оцінив розумну стильну однорічну теличку з потужною харизмою.

Телицю Пош Спайс продали за 360 тис доларів
Однорічна телиця отримала сценічне ім’я Вікторії Бекхем

Джерело