Категорії
Різне

Terrafugia надійде в серійний продаж

Нещодавно стало відомо, що серійний варіант літального засобу Terrafugia Transition надійде в продаж в наступному році, про що стало відомо з офіційного сайту компанії.

Terrafugia Transition є гібридною сумішшю електричного автомобіля і компактного літака зі складними крилами, що працює на базі більш звичного двигуна внутрішнього згоряння і несучого гвинта. Безсумнівно, транспортний засіб Terrafugia Transition більше схожий на компактний літак, ніж на автомобіль, проте його творці заявляють, що апарат пройшов всі необхідні випробування і отримав всі відповідні сертифікати безпеки не тільки в Федеральному агентстві повітряного транспорту США, але і в Національному управлінні з безпеки руху автотранспорту.

Серійна версія літального апарату Terrafugia Transition в порівнянні з попередніми прототипами буде з деякими оновленнями. Наприклад, в серійному варіанті пропонується більш висока швидкість польоту, повноцінна парашутна система, вдосконалена авіоніка, а також більш зручний салон – кокпіт для пілота і пасажира.

У льотному режимі крейсерська швидкість Transition буде складати близько 160 км за годину. Апарат буде споживати близько 22 літрів пального за годину, а його дальність польоту без дозаправки становитиме близько 644 кілометрів. Максимальний поріг висоти – 3000 метрів.

Про те, скільки буде коштувати Transition компанія поки не повідомляє. Але апарат навряд чи буде дешевим.

Terrafugia надійде в серійний продаж
Автомобіль Terrafugia Transition

Залишити відповідь