Tesla збільшила запас ходу

Останнім часом автомобілі Tesla почали гірше продаватися, але компанія швидко знайшла спосіб привернути до себе увагу покупців. Як і передбачалося, вона оновила автомобілі Tesla Model S і Model X, оснастивши їх синхронними двигунами з постійними магнітами, новою трансмісією і системами охолодження і мастила. Оновлення дійсно пішло на користь – у електрокарів помітно збільшився запас ходу на одному заряді, і це при тому, що обсяг акумуляторів залишився на тому ж рівні.

Оновлені автомобілі здатні проїхати на одному заряді на 10% більше шляху, ніж раніше: максимальний запас ходу Tesla Model S відтепер становить 595 кілометрів, а Tesla Model X – 523 кілометри. Ці показники є актуальними для «середньої» модифікації Long Range, але крім неї є покращений варіант Performance і «стандартна» версія автомобілів, продаж якої була зупинена в 2018, але відновлені в 2019 році.

Ціни оновлених Tesla Model S:
Standart – від 68 750 доларів;
Long Range – від 78 750 доларів;
Performance – від 89 750 доларів.

Ціни оновлених Tesla Model X:
Standart – від 73 950 доларів;
Long Range – від 83 950 доларів;
Perfomance – від 94 950 доларів.

При збільшеному запасі ходу, обсяг акумуляторів не змінився, і становить 100 кіловат-годину. Зате, за словами виробника, вони заряджаються на цілих 50% швидше – головне, скористатися зарядною станцією Supercharger v3.

Також нова трансмісія впливає на прискорення автомобілів: стандартний Tesla Model S розганяється до 100 км за годину за 4 секунди, а модифікація Long Range – за 3,7 секунди. Для тих же самих модифікацій Tesla Model X ці показники становлять 4,6 і 4,4 секунди відповідно.

Також слід зазначити нове програмне забезпечення, яке адаптує пневматичну підвіску під умови водіння. Наприклад, для зменшення опору повітря і зменшення швидкості, система може знизити підвіску, а при агресивній їзді підвищити для більшої чуйності.

Власників оновлених автомобілів чекає ще один сюрприз – режим Ludicrous Mode, що збільшує потужність електромоторів. Для всіх інших він коштує додаткових 20 000 доларів, але покупцям нових Tesla Model S і Model X дістанеться безкоштовно.

Залишити відповідь