Тестування нової гілки «міні-метро» поблизу Лондона

Тестування нової гілки «міні-метро» поблизу Лондона
«Міні-метро» поблизу Лондона

Новий економічний вид транспорту, названий ULTra PRT, пройде випробування в місті Мілтон Кейнс, яке знаходиться на півночі від Лондона.

До 2015 року близько 100 одиниць транспортних засобів будуть працювати в дослідному режимі, і вже до 2017 року планується розгорнути повнофункціональну систему. Подібна система, що протягом двох років успішно функціонує в аеропорту Хітроу, вже стала визначною пам’яткою міжнародного аеропорту.

ULTra PRT – транспортний засіб з округлими формами і салоном, схожим на салон мінівена. Пасажири матимуть можливість викликати ULTra PRT за допомогою свого смартфона. Вартість однієї поїздки коштує 2 фунти, що за англійськими мірками не дуже дорого. За керування кожною одиницею транспорту відповідає бортовий комп’ютер, який веде вагон «міні-метро» по спеціально виділеній смузі, обмеженій бордюрами.

Для забезпечення безпеки пасажирів і пішоходів транспорт має датчики, але в разі необхідності пасажир може взяти керування на себе.

У рух цей транспорт приводиться електродвигунами, акумулятор заряджається під час стоянки. Кожен вагон здатний перевозити чотирьох пасажирів без багажу або двох з багажем. Середня швидкість пересування – 20 км за годину. Передбачається, що цієї швидкості буде достатньо для перевезення пасажирів в центрі міста, діловому районі і поблизу залізничного вокзалу.

Залишити коментар